Kolorowe cudeńka z darów natury

W przyrodzie można znaleźć mnóstwo naturalnych materiałów, z których mogą powstać przeróżne kolorowe cudeńka: krokodyle z orzechów włoskich, motyle z liści, wyścigówka z kolby kukurydzy, fantazyjne obrazy piaskowe i jeszcze wiele innych! Ta książka zawiera pomysły na prace ręczne z wykorzystaniem...
14,40 * 19,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,19 zł

Opis


W przyrodzie można znaleźć mnóstwo naturalnych materiałów, z których mogą powstać przeróżne kolorowe cudeńka: krokodyle z orzechów włoskich, motyle z liści, wyścigówka z kolby kukurydzy, fantazyjne obrazy piaskowe i jeszcze wiele innych!
Ta książka zawiera pomysły na prace ręczne z wykorzystaniem darów natury znalezionych w lesie, blisko drogi, na łące czy w ogrodzie. Proste instrukcje, kolorowe zdjęcia i wesołe ilustracje ułatwiają wykonanie figurek i zachęcają do szukania własnych pomysłów. Dzięki temu rozwijamy w zabawie dziecięcą kreatywność i fantazję.
Nie ma na co czekać! Ruszajcie na spacer i zbierajcie różne skarby: kasztany, żołędzie, kamienie, liście, muszle, jagody, szyszki… A potem twórzcie małe dzieła sztuki!

Andrea Kssner-Neubert to autor książki "Kolorowe cudeńka z darów natury".

"Kolorowe cudeńka z darów natury" to książka z kategorii kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają przedszkolaki do różnorodnych aktywności twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, ćwiczą te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów w prawdziwym życiu.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im lepiej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również doskonałym narzędziem rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem stwarza mu świetną okazję do ćwiczenia i trenowania zdolności mówienia. Rozmowa z dorosłym o fabule korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i rodzica. Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Opowieść ma twardą okładkę, która zapewnia jej znacznie lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie ciężej jest ją zniszczyć.

Jest to średnia książka - ma 60 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

"Kolorowe cudeńka z darów natury" wydało Wydawnictwo Jedność. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to zobacz też inne pozycje od tego wydawcy.