Kolorowe święta. Książka z grą. Zestaw 1 Outlet

  • Zielona Sowa
  • 590176111591833
  • 72 godziny + czas dostawy
Kolorowe święta to fantastyczny zestaw dla całej rodziny! Kolorowe naklejki, ozdoby choinkowe, kolorowanki i świąteczne aktywności zorganizują Wam czas i umilą popołudnia.
12,64 * 12,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 12,46 zł

Opis

Kolorowe święta to fantastyczny zestaw dla całej rodziny!

Kolorowe naklejki, ozdoby choinkowe, kolorowanki i świąteczne aktywności zorganizują Wam czas i umilą popołudnia.

Tytuł "Kolorowe święta. Książka z grą. Zestaw 1" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Przybliż dziecku cechy szczególne wybranych świąt lub pór roku, prezentując mu książki z tej kategorii, np. "Kolorowe święta. Książka z grą. Zestaw 1". Razem odkryjecie piękno każdej pory roku lub magii świąt.

Przedstawiamy 5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny dziecka. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z pewnością skłoni go do zadawania niekończących się pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i rodzica! Spędzając wartościowo czas ze szkrabem, budujesz z nim więź.

Jest to bardzo krótka książka - jej długość to 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

"Kolorowe święta. Książka z grą. Zestaw 1" wydało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.