Kolorowy Alfabet ALEX Outlet

  • 590601800755833
  • 3 dni
Zawartość pudełka:- Puzzle duże - 35szt- Puzzle małe - 64 szt- Plakat- Książeczka- InstrukcjaPuzzle duże i Plakat - to tablice o rozmiarach 67cm/47cm. Na obu umieszczone są duże i małe litery w porządku alfabetycznym i zdjęciazawierające te literki w swojej nazwie. Atrakcją zabawy jest układanie 35...

21.72 zł

-40%

36.20 zł

Dodaj do schowka

Opis

Zawartość pudełka:
- Puzzle duże - 35szt
- Puzzle małe - 64 szt
- Plakat
- Książeczka
- Instrukcja

Puzzle duże i Plakat - to tablice o rozmiarach 67cm/47cm. Na obu umieszczone są duże i małe litery w porządku alfabetycznym i zdjęciazawierające te literki w swojej nazwie. Atrakcją zabawy jest układanie 35 elementowych puzzli na podłodze, przy tej okazji dzieci mogą łatwo i przyjemnie poznać wszystkie litery polskiego alfabetu. Literki przedstawione są w formie "drukowanej" i "pisanej". W trakcie układania opiekun wymawia głośno i pokazuje literę zawartą w nazwie układenego obrazka. Plakat można powiesić na ścianie, będzie kolorową ozdobą i doskonałym sposobem na utrwalenie poznanych liter.

Książeczka zawiera ponad 140 obrazków podzielonych na grupy w zależności od litery występującej w nazwie danego obrazka. Każdy obrazek jest podpisany z wyróżnieniem poznawanej litery. Każda grupa jest oznaczona dużą i małą literą "drukowaną" i "pisaną". Wszystkie grupy ułożone są w kolejności alfabetycznej. Dzieci patrząc na obrazek i znając jego nazwę łatwo uczą sie i kojarzą właściwe brzmienie i wygląd litery. Książeczka ma tę zaletę, że można z niej korzystać w różnych sytuacjach - w samochodzie i na plaży.

Puzzle małe to 32 tabliczki z literką i odpowiadającym jej obrazkiem. Każda tabliczka składa się z dwóch łączonych części - na jednej jest literka na drugiej obrazek. Bawiąc się w znajdowanie i łączenie ze sobą odpowiedniego obrazka do właściwej literki (z rozłożonych i wymieszanych na stole wszystkich puzzli) dzieci szybko uczą sie rozpoznawać każdą literę alfabetu.

 

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kolorowy Alfabet ALEX Alexander

  • EAN: 590601800755833
  • Wymiary: 27x39 cm
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 590601800755833