Kolorowy Bączek Zwierzątka Clementoni

  • 8005125171934
  • 1 dzień + czas dostawy
Wesoły, kolorowy bączek ze zwierzątkami zapewni wir zabawy!Uruchom bączka, a zwierzęta na karuzeli i piłeczki zaczną kręcić się jak na placu zabaw.Doskonała zabawka do rozwijania zdolności manualnych u najmłodszych dzieci i zrozumienia praw przyczyny i skutku.

29.30 zł

-49%

57.07 zł

Dodaj do schowka

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Wśród zabawek dla najmłodszych dzieci niełatwo wybrać takie, które zainteresują maluszka, a jednocześnie pomogą w rozwijaniu dziecięcej kreatywności, sprawności motorycznej czy koordynacji wzrokowo-ruchowej. Renomowany producent zabawek dla dzieci, Clementoni, oferuje maluszkom wysokiej jakości zabawki, o przemyślanej i bezpiecznej konstrukcji, jednocześnie wspierające rozwój dziecka. Jedną z propozycji jest kolorowy bączek Zwierzątka, polecany dla dzieci od 9. miesiąca życia.

Ciekawie zaprojektowany bączek łączy w sobie klasykę dobrze znanej dzieciom zabawki  z ciekawym pomysłem wirującego placu zabaw. Zabawka ma kształt karuzeli ze zwierzątkami, która zaczyna obracać się po naciśnięciu trzonu zabawki. Razem z karuzelą, jednocześnie obracają się kolorowe piłeczki znajdujące się we wnętrzu bączka. Dziecko wprawiając bączka w ruch, rozwija koordynację wzrokowo-ruchową, a także ćwiczy sprawność manualną. 

Kolorowa karuzela z zabawnymi zwierzątkami, z pewnością wzbudzi ciekawość małego odkrywcy oraz zachęci do odkrywania zależności przyczynowo-skutkowych (naciśnięcie bączka wprawi w ruch mechanizm karuzeli). Stabilna konstrukcja zabawki pozwoli dziecku na nieskrępowaną zabawę, a kolorowe kulki, które wirując wewnątrz zabawki wydają grzechoczący dźwięk, na pewno zaciekawią i rozbawią małego odkrywcę. Karuzela ze zwierzątkami Clementoni stymuluje również zmysł wzroku maluszka, uczy rozpoznawać kolory, a obserwowanie obracających się wewnątrz zabawki kulek oraz zwierzątek z pewnością sprawi dziecku dużo frajdy.