Kolorowy świat Alfika i Zetki na podwórku cz.3

"Kolorowy świat Alfika i Zetki - na podwórku" - kolorowanki dla dzieci, 20 kartek do kolorowania.
4,74

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,74 zł

Opis

"Kolorowy świat Alfika i Zetki - na podwórku" - kolorowanki dla dzieci, 20 kartek do kolorowania.

Tytuł "Kolorowy świat Alfika i Zetki Na podwórku Część 3" to praca zbiorowa, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Kolorowy świat Alfika i Zetki Na podwórku Część 3". Należy ona do kategorii ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która w dodatku pozytywnie wpłynie na rozwijanie świadomości kolorów czy rozpoznawania kształtów. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może także redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Opowieść ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż tata skończy wizytę u fryzjera.

Publikacja Kolorowy świat Alfika i Zetki Na podwórku Część 3 została wydana przez Wydawnictwo Alfa-Zet 7. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź również inne tytuły tego wydawcy.

Ten tytuł to idealny przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.