Koloruję.. Ulubieni Święci Patronowie Malucha

Rzecz to przewspaniała,że do Świętych w niebiemożemy się zwracaćw naglącej potrzebie.Dla nich też jesteśmyniezwykli i ważni.Warto się więc chybaz nimi-zaprzyjaźnić!
10,62

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,09 zł

Opis

Rzecz to przewspaniała,
że do Świętych w niebie
możemy się zwracać
w naglącej potrzebie.

Dla nich też jesteśmy
niezwykli i ważni.
Warto się więc chyba
z nimi-zaprzyjaźnić!

Książeczka "Koloruję.. Ulubieni Święci Patronowie Malucha" to praca zbiorowa, więc nad przygotowaniem zawartości pracowało kilka osób.

Sprezentuj maluchowi książeczkę "Koloruję.. Ulubieni Święci Patronowie Malucha". Należy ona do podkategorii książek ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na wyśmienitą zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże również zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Kolorowanki dla dzieci w wieku 3-4 lat są bardzo cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym czasie.

Historyjka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w kolejce do kosmetyczki.

"Koloruję.. Ulubieni Święci Patronowie Malucha" udostępniło Wydawnictwo Diecezjalne i Drukarnia w Sandomierzu. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu małemu człowiekowi, to zobacz również inne tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.