Koloruję z chomikiem

Chomik Albert zamierza odwiedzić swoją przyjaciółkę – świnkę morską. Czy masz ochotę mu towarzyszyć Chwyć kredki i pokoloruj ilustracje Przyklejaj naklejki i podróżuj razem z chomikiem Zabawne kolorowanki, których bohaterami są wesołe zwierzaki. Mnóstwo humoru, kolorowania, naklejania i świetnej...
5,59 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 2,61 zł

Opis

Chomik Albert zamierza odwiedzić swoją przyjaciółkę – świnkę morską. Czy masz ochotę mu towarzyszyć Chwyć kredki i pokoloruj ilustracje Przyklejaj naklejki i podróżuj razem z chomikiem Zabawne kolorowanki, których bohaterami są wesołe zwierzaki. Mnóstwo humoru, kolorowania, naklejania i świetnej zabawy

Autorem tytułu "Koloruję z chomikiem" jest Justyna Tkocz.

"Koloruję z chomikiem" to książeczka z kategorii "Kolorowanki i naklejanki". Książki z tego działu dają dzieciom możliwość twórczego działania oraz wpierają motorykę. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również redukować stres i poprawiać samopoczucie.

Malowanki dla dzieci w wieku 3-7 lat są niezwykle cennym narzędziem wspierającym wzmożony rozwój małego człowieka w tym okresie.

Opowieść wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

"Koloruję z chomikiem" opublikowało Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to zobacz też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to niekosztowny wybór.