Koloruję z Plastusiem - Plastuś w przedszkolu

Oto ilustrowana opowieść Plastusia o dniu spędzonym w przedszkolu. Plastuś bardzo lubi chodzić do przedszkola i potrafi pięknie opowiadać o tym, jak w przedszkolu jest miło i wesoło, z kim się tam przyjaźni, w co się bawi, czego się uczy i jak ciekawie spędza się w przedszkolu czas. Książeczki z...
6,50 * 10,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,35 zł

Opis

Oto ilustrowana opowieść Plastusia o dniu spędzonym w przedszkolu. Plastuś bardzo lubi chodzić do przedszkola i potrafi pięknie opowiadać o tym, jak w przedszkolu jest miło i wesoło, z kim się tam przyjaźni, w co się bawi, czego się uczy i jak ciekawie spędza się w przedszkolu czas.
Książeczki z serii Koloruję z Plastusiem zostały opracowane z myśl o najmłodszych dzieciach. Szeroki kontur i duże obrazki pozwolą odkryć radość kolorowania dzieciom już od 2 roku życia. Dodatkową
atrakcją książeczek jest obecność ulubionego dziecięcego bohatera - Plastusia, a także towarzysząca obrazkom do kolorowania urocza historyjka do czytania.

Autorem książeczki "Koloruję z Plastusiem - Plastuś w przedszkolu" jest Mikołaj Michałowski.

Publikacja pt. "Koloruję z Plastusiem - Plastuś w przedszkolu" została umieszczona w działu "Bajki wiersze i opowiadania". Świetnie nadaje się do czytania o każdej porze dnia, również przed zaśnięciem. Wesołe historyjki z morałem zapewniają maluchowi wartościową rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to doskonały sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało skupienie. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

To idealna propozycja dla malucha, który właśnie rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co przed nim stoi.

5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich ciekawość świata. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i ją zrozumieć. Są również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Czytanie razem z maluchem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat bohaterów korzystnie wpływa na jego rozwój.
  • To super zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka jest w miękkiej okładce. Lekkie wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

Jeśli po przeczytaniu do końca książeczki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tego cyklu, nie czekaj i zamów też inne bajki z cyklu "Koloruję z Plastusiem".

Jest to dość krótka produkcja - jej długość to 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Koloruję z Plastusiem - Plastuś w przedszkolu" została wydana przez Wydawnictwo Siedmioróg. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała szkrabowi, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób środków jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.