Kolory NC

Czy pamiętasz zaczarowane kropki z bestsellera NACIŚNIJ MNIE?Teraz odkryj magię KOLORÓW!Kochany przez dzieci oraz rodziców na całym świecie francuski autor oraz ilustrator zaczarowanych książek dla dzieci - Hervé Tullet - tym razem zaprasza swoich czytelników do zabawy i nauki w magicznym świecie...
29,11 * 34,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 23,31 zł

Opis

Czy pamiętasz zaczarowane kropki z bestsellera NACIŚNIJ MNIE?

Teraz odkryj magię KOLORÓW!

Kochany przez dzieci oraz rodziców na całym świecie francuski autor oraz ilustrator zaczarowanych książek dla dzieci - Hervé Tullet - tym razem zaprasza swoich czytelników do zabawy i nauki w magicznym świecie KOLORÓW.

Autorem historyjki "Kolory" jest Herve Tullet.

Znasz kilkulatka, który zadaje dużo pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki wyjaśniające otaczający świat. Wiele odpowiedzi na pewno odszuka z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny malucha.
  • Poprzez lekturę rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z całą pewnością zmotywuje malucha do zadawania pytań.
  • Piękne, barwne obrazki rozbudowują wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Poza tym lektura książeczek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i rodzica! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Publikację wydano w twardej oprawie. Dzięki solidnemu wykonaniu lektura dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jest to nie za długa książka - ma 65 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długie godziny.

Pozycja "Kolory" została wydana przez Wydawnictwo Babaryba. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to zobacz także pozostałe pozycje od tego wydawcy.