Kombajn rolniczy zestaw maszyn Pro Kids

Kombajn rolniczy zestaw maszyn dla dzieci to wyjątkowa zabawka, która przenosi młodych odkrywców w fascynujący świat rolnictwa. Ten zestaw to idealna zabawka dla małych rolników, którzy chcą poznać tajniki pracy na polu. Oto opis tej wspaniałej zabawki:Kombajn rolniczy zestaw maszyn dla dzieci to...
15,31 * 15,95 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 15,95 zł

Opis

Kombajn rolniczy zestaw maszyn dla dzieci to wyjątkowa zabawka, która przenosi młodych odkrywców w fascynujący świat rolnictwa. Ten zestaw to idealna zabawka dla małych rolników, którzy chcą poznać tajniki pracy na polu. Oto opis tej wspaniałej zabawki:

Kombajn rolniczy zestaw maszyn dla dzieci to fantastyczna zabawka, która umożliwia maluchom wcielenie się w rolę prawdziwego farmera. Centralnym elementem zestawu jest miniaturowy kombajn rolniczy, który jest wierną repliką prawdziwego sprzętu. Dzięki swoim realistycznym detalom, kombajn stwarza wrażenie, jakby został on zesłany prosto z pola uprawnego.

Ten zestaw to jednak nie tylko kombajn! W skład zestawu wchodzą również różne dodatki, takie jak przyczepy, ciągnik i inne maszyny rolnicze. Dzięki nim dzieci mogą zaplanować całą operację zbioru plonów na swoim małym gospodarstwie. Przyczepa pozwala na przewożenie zbiorów z pola do magazynu, a ciągnik może pomóc w ciężkich pracach na farmie.

Zabawka wykonana jest z bezpiecznych materiałów, dostosowanych do dzieci, co gwarantuje długotrwałą zabawę bez obaw o zdrowie maluchów. To również doskonała okazja do nauki i rozwoju różnorodnych umiejętności, takich jak planowanie, koordynacja ruchowa czy kreatywność.

Kombajn rolniczy zestaw maszyn dla dzieci to nie tylko zabawka, ale także edukacyjne narzędzie, które pomaga zrozumieć procesy rolnicze i zachęca do ciekawości oraz rozwijania wyobraźni. To doskonały prezent dla małych entuzjastów rolnictwa, którzy chcą odkrywać świat rolniczy w fascynujący sposób.

Szczegóły - Kombajn rolniczy zestaw maszyn Pro Kids

  • Producent: Pro Kids
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903943004973
  • EAN: 5903943004973
  • Wymiary: 292x223 mm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również