LEGO Friends Konkurs talentów Andrei 41368

  • LEGO
  • 5702016369434
Czas na show w zestawie LEGO(R) Friends 41368 Konkurs talentów Andrei. Model składa się z trzech różnych obrotowych scen, na których przez długie godziny można podziwiać umiejętności Andrei. Przygotuj ją w garderobie, a potem pomóż jej wejść na scenę i śpiewać, grać na perkusji lub wykonywać...

188.59

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Czas na show w zestawie LEGO(R) Friends 41368 Konkurs talentów Andrei. Model składa się z trzech różnych obrotowych scen, na których przez długie godziny można podziwiać umiejętności Andrei. Przygotuj ją w garderobie, a potem pomóż jej wejść na scenę i śpiewać, grać na perkusji lub wykonywać magiczne sztuczki wystarczy obrócić pokrętło na magicznej skrzynce, by wyskoczył z niej królik! Dwa głośniki po bokach można obrócić i zamienić w duże ekrany. Zabawa będzie jeszcze lepsza, gdy ustawisz na podstawce swojego smartfona, żeby zapewnić Andrei podkład muzyczny lub tło. Dwa żółte uchwyty z tyłu sceny utrzymają urządzenie na miejscu. Pomóż Chloe nacisnąć czerwony lub zielony przycisk na stanowisku sędziego i ocenić występy. Znad sceny opadnie wtedy odpowiednia flaga przedstawiająca jej reakcję. Na koniec uruchom funkcję fajerwerków, by uczcić wyniki konkursu talentów LEGO. W zestawie dwie minilaleczki: Andrea i Chloe oraz figurka królika.
- W zestawie dwie minilaleczki: Andrea i Chloe z serii LEGO Friends oraz figurka królika.
- W komplecie główna scena z obrotowymi głośnikami, trzy mniejsze osobne obracające się sceny, dwa pomieszczenia za kulisami, stanowisko do sędziowania z funkcją flag i przycisków, stojak na smartfona, funkcja fajerwerków oraz skrzynia magika.
- Akcesoria: zabawkowy mikrofon, zestaw do magicznych sztuczek, kamera, szczotka do włosów, szminka, kubek, stojak na smartfona oraz spódnica z materiału dla Andrei.
- Są tu także akcesoria dla magika: peleryna, kapelusz, magiczna karta, różdżka i zabawkowy królik.
- Zmień obrotowe sceny, na których Andrea może pochwalić się swoimi licznymi umiejętnościami: śpiewać, wykonywać magiczne sztuczki i grać na perkusji.
- Zabierz gwiazdę za kulisy, gdzie może przygotować się do kolejnego wielkiego występu i przebrać w spódnicę z materiału lub pelerynę magika.
- Wysuń flagę z kciukiem w górę, a potem wystrzel fajerwerki!
- Ustaw smartfona za sceną, by zapewnić rewelacyjny podkład muzyczny lub tło do występu.
- Zestawy LEGO(R) Friends zachęcają do twórczej zabawy w budowanie pomysłowych modeli.
- Do sceny dołącz okrągłą podstawkę z zestawu 41383 Plac zabaw dla chomików Olivii, by poszerzyć konkurs talentów o występ z chomikiem jeżdżącym na motocyklu.
- Model ma ok. 21 cm wysokości, 25 cm szerokości i 14 cm głębokości.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - LEGO Friends Konkurs talentów Andrei 41368

  • Producent: LEGO
  • Rok wydania: 2019
  • Kod producenta: 41368
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5702016369434
  • EAN: 5702016369434
  • Wymiary: 48x28x6 cm