Kontrastowa karuzela pluszowa z pozytywką Sensory Toys Canpol Babies

Kontrastowa karuzelka podróżna z kolekcji Sensory Toys kryje wiele niespodzianek, które zajmą dziecko na długi czas. Wspiera rozwój maluszka już od pierwszych dni. Stymuluje wzrok dzięki czerwieni i czerni, kolorom które niemowlę widzi jako pierwsze. Karuzelka doskonale stymuluje rozwój koordynacji...
124,99 * 139,99 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 124,99 zł

Opis

Kontrastowa karuzelka podróżna z kolekcji Sensory Toys kryje wiele niespodzianek, które zajmą dziecko na długi czas. Wspiera rozwój maluszka już od pierwszych dni. Stymuluje wzrok dzięki czerwieni i czerni, kolorom które niemowlę widzi jako pierwsze. Karuzelka doskonale stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka.

Karuzelka posiada dzwoneczek, elementy szeleszczące oraz grzechotki. Dodatkową atrakcją są dwa lusterka, każde dziecko lubi przeglądać się w lusterku i obserwować świat. Karuzelka będzie doskonałym towarzyszem spacerów i podróży, dzięki wygodnemu zaczepowi, który pozwoli zamontować ją do fotelika, wózka, łóżecza, a jako dodatkowy element do maty sensorycznej Canpol babies. Magnesy w zabawkach pozwalają na odczepienie elementów, dzięki czemu dziecko ma dodatkową zabawkę w postaci grzechotki. Jest miękka i miła w dotyku, przeznaczona jest dla dzieci 0m+.

Szczegóły - Kontrastowa karuzela pluszowa z pozytywką Sensory Toys Canpol Babies

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 68/084
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407680842
  • EAN: 5903407680842
  • Wymiary: 28.0 x 32.0 x 8.5 cm

Sposób przygotowania i przechowywania

Karuzelę musisz umieścić nad głową dziecka, w zasięgu jego wzroku, w taki sposób, by nie miało z nią bezpośredniego kontaktu. Zabawka zasilana jest bateriami typu AA (opakowanie nie zawiera baterii). Aby włączyć/wyłączyć pozytywkę przyciśnij przycisk on/off.

Utrzymuj zabawkę w czystości. W przypadku zabrudzenia pluszowe zabawki umyj zgodnie z instrukcją na metce.

Ważne! Przed użyciem sprawdź stan karuzeli. Nie korzystaj z uszkodzonej lub zużytej zabawki. Pozbądź się zabawki uszkodzonej lub zużytej zgodnie z przepisami dotyczącymi usuwania odpadów. Aby zapobiec ewentualnym urazom, usuń zabawkę, gdy maluch zacznie raczkować.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

  • Karuzelę należy zamontować zgodnie z instrukcją dołączoną do opakowania.
  • Zabawka zasilana jest bateriami typu AA (opakowanie nie zawiera baterii).
  • W przypadku zabrudzenia pluszowe zabawki myj zgodnie z instrukcją na metce.
  • Karuzela przeznaczona dla dzieci w wieku 0 m+.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również