Kontrastowa karuzelka podróżna do wózka/fotelika Sensory Toys Canpol Babies

Kontrastowa karuzelka podróżna z kolekcji Sensory Toys kryje wiele niespodzianek, które zajmą dziecko na długi czas. Wspiera rozwój maluszka już od pierwszych dni. Stymuluje wzrok dzięki czerwieni i czerni, kolorom które niemowlę widzi jako pierwsze. Karuzelka doskonale stymuluje rozwój koordynacji...

51.99 zł

-13%

59.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kontrastowa karuzelka podróżna z kolekcji Sensory Toys kryje wiele niespodzianek, które zajmą dziecko na długi czas. Wspiera rozwój maluszka już od pierwszych dni. Stymuluje wzrok dzięki czerwieni i czerni, kolorom które niemowlę widzi jako pierwsze. Karuzelka doskonale stymuluje rozwój koordynacji wzrokowo-słuchowej i motorycznej dziecka.

Karuzelka posiada dzwoneczek, elementy szeleszczące oraz grzechotki. Dodatkową atrakcją są dwa lusterka, każde dziecko lubi przeglądać się w lusterku i obserwować świat. Karuzelka będzie doskonałym towarzyszem spacerów i podróży, dzięki wygodnemu zaczepowi, który pozwoli zamontować ją do fotelika, wózka, łóżecza, a jako dodatkowy element do maty sensorycznej Canpol babies. Magnesy w zabawkach pozwalają na odczepienie elementów, dzięki czemu dziecko ma dodatkową zabawkę w postaci grzechotki. Jest miękka i miła w dotyku, przeznaczona jest dla dzieci 0m+.

Sposób przygotowania i przechowywania

Usuń wszystkie elementy opakowania przed montażem zabawki. Aby uniknąć ryzyka uduszenia, usuń opakowanie z zasięgu dziecka. Upewnij się, że wszystkie małe zabawki są prawidłowo i stabilnie przymocowane i skierowane do przodu. Zabawkę przymocuj do obrzeża budki wózka poza zasięgiem dziecka i upewnij się, że jest ona stabilnie przymocowana. Montaż i sprawdzenie montażu zabawki przed zastosowaniem, zawsze przez osobę dorosłą.

Zabawkę utrzymuj w czystości. Sposób prania podany na wszywce. Sprawdź jakość zabawki przed podaniem dziecku. Zabawkę zużytą, zniszczona wymień na nowa. Ostrzeżenie. Zabawkę zamontuj poza zasięgiem dziecka. Aby zapobiec ewentualnemu urazowi w wyniku zaplątania się dziecka w zabawkę, należy ją usunąć, od kiedy dziecko próbuje raczkować.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku 0 m+.

Dane producenta/dystrybutora

Canpol Sp. z o.o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kontrastowa karuzelka podróżna do wózka/fotelika Sensory Toys Canpol Babies

  • Producent: Canpol Babies
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407680835
  • EAN: 5903407680835
  • Wymiary: 10.0 x 9.0 x 9.0 cm