KookyLoos Laleczka

Poznaj Kookyloos! W kolekcji czeka 12 superstylowych i zabawnych mini laleczek, które jednym ruchem mogą zmienić swój wyraz twarzy! Każda Kookyloos jest inna, ma własną osobowość i hobby. Ale to im nie przeszkadza przyjaźnić się ze sobą i świetnie się ze sobą dogadywać! To optymistki, które...

42.49

-15%

49.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Poznaj Kookyloos! W kolekcji czeka 12 superstylowych i zabawnych mini laleczek, które jednym ruchem mogą zmienić swój wyraz twarzy! Każda Kookyloos jest inna, ma własną osobowość i hobby. Ale to im nie przeszkadza przyjaźnić się ze sobą i świetnie się ze sobą dogadywać! To optymistki, które uwielbiają się bawić, mieć wspólne tajemnice, odkrywać świat i przeżywać tysiące przygód. Każda Kookyloos należy do jednej z „ekipy”, ale najlepiej bawią się, gdy są wszystkie razem!

Otwórz tubę i odkryj, która Kookyloos ukrywa się w środku. Każda z nich ma własne akcesoria, które można wymieniać z innymi Kookyloos, a Ty jednym ruchem możesz zmienić jej minkę. Dowiedz się, co lubi, a czego nie, do której „ekipy” należy i pozwól jej zostać Twoją najlepszą przyjaciółką! BFF Forever!

W opakowaniu znajduje się 1 laleczka Kookyloos i akcesoria. Nie wiadomo, która postać ukrywa się w środku opakowania.

Uwaga: Wysyłka losowa.

Wiek: 3+

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - KookyLoos Laleczka

  • Producent: Magic Box
  • Seria KookyLoos
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 8431618015735
  • EAN: 8431618015735
  • Wymiary: 14 x 7.5 x 7.5 cm

Inni Klienci kupili również