NOWOŚĆ Koparka buldożer na radio pilot 2.4G 1:18

Koparka buldożer na radio pilot 2.4G 1:18

  • 1818911390443
  • 3 dni
Żółta koparka z ruchomym ramieniem zdalnie sterowana. Żółto-czarna koparka odznacza się wieloma zaletami. Zdalnie sterowany pojazd posiada konstrukcję charakterystyczną dla masywnych pojazdów budowlanych, a także klasyczną kolorystykę - żółta karoseria połączona jest z licznymi detalami w...

161.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Żółta koparka z ruchomym ramieniem zdalnie sterowana.
Żółto-czarna koparka odznacza się wieloma zaletami. Zdalnie sterowany pojazd posiada konstrukcję charakterystyczną dla masywnych pojazdów budowlanych, a także klasyczną kolorystykę - żółta karoseria połączona jest z licznymi detalami w kontrastującym, czarnym kolorze. Auto osadzone jest na czterech bieżnikowanych kołach z gumy, które fantastycznie radzą sobie na różnych nawierzchniach - nie tylko tych całkowicie gładkich. Koparka dla dzieci składa się z otwartej kabiny operatora oraz ruchomego ramienia, które zakończone jest metalową łyżką. Budowa pojazdu uwzględniła wszelkie szczegóły pełnowymiarowych pojazdów znanych z placów budowy - można zauważyć w niej ochronne barierki, drabinki czy rurę wydechową.
Żółta, zdalnie sterowana koparka dla dzieci obsługiwana jest dołączonym do zestawu pilotem 2.4G. Funkcje, jakie posiada, zadowolą każdego operatora: koparka może w przód/tył, prawo/lewo, a także podnosić swe ramię do nabierania materiałów - na przykład piasku lub żwirku. Obsługa pilota R/C jest bardzo prosta - posiada on dwa joysticki, odpowiadające kierunkom oraz dwa guziki, umożliwiające poruszanie łyżką.
Do produkcji koparki dla dzieci użyto atestowanego materiału najwyższej jakości, jakim jest plastik w połączeniu z metalem. Gwarantuje to zarówno bezpieczeństwo i komfort użytkowania, jak i solidność pojazdu. By móc korzystać ze wszystkich funkcji zdalnie sterowanej zabawki, należy umieścić 2 sztuki baterii AA w pilocie(brak w zestawie) oraz zamontować w koparce dołączone akumulatorki . Zabawkowa koparka dla dzieci zapakowana jest w kartonowe pudełko z przeźroczystą witrynką. Jest dobrym pomysłem na prezent dla każdego chłopca, który uwielbia pojazdy budowlane oraz ukończył 3. rok życia. Zabawka posiada certyfikat CE, jej produkcja jest zgodna z normą EN 71.
Wymiary elementów zestawu:
- koparka: 32 cm x 15 cm
Wymiary opakowania:
- 41 cm x 16 cm x 20cm.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Koparka buldożer na radio pilot 2.4G 1:18

  • Producent Lean Toys
  • Rok wydania: 2019
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818911390443
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 1818911390443
  • Wymiary: 41.0x20.0x16.5 cm