NOWOŚĆ Koparka zdalnie sterowana 2.4G R/C światła

Koparka zdalnie sterowana 2.4G R/C światła

  • 1818912580102
Żółta koparka z ruchomym ramieniem Zdalnie Sterowana Żółto-czarna koparka odznacza się wieloma zaletami. Zdalnie sterowany pojazd posiada konstrukcję charakterystyczną dla masywnych pojazdów budowlanych, a także klasyczną kolorystykę - żółta karoseria połączona jest z licznymi detalami w...

161.99 zł

Chwilowo niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Żółta koparka z ruchomym ramieniem Zdalnie Sterowana
Żółto-czarna koparka odznacza się wieloma zaletami. Zdalnie sterowany pojazd posiada konstrukcję charakterystyczną dla masywnych pojazdów budowlanych, a także klasyczną kolorystykę - żółta karoseria połączona jest z licznymi detalami w kontrastującym, czarnym kolorze. Auto osadzone jest na gąsienicach z gumy, które fantastycznie radzą sobie na różnych nawierzchniach - nie tylko tych całkowicie gładkich. Koparka dla dzieci składa się z kabiny operatora oraz ruchomego ramienia, które zakończone jest łyżką. Budowa pojazdu uwzględniła wszelkie szczegóły pełnowymiarowych pojazdów znanych z placów budowy - można zauważyć w niej ochronne barierki czy rurę wydechową.
Żółta, zdalnie sterowana koparka dla dzieci obsługiwana jest dołączonym do zestawu pilotem 2.4G. Funkcje, jakie posiada, zadowolą każdego operatora: koparka może jechać w przód/tył, prawo/lewo, a także podnosić swe ramię do nabierania materiałów - na przykład piasku lub żwirku.
Funkcje pilota : Aktywne Cztery przyciski, dwa po lewej stronie, którymi poruszamy się w przód i tył oraz dwa po prawej, którymi skręcamy w prawo i lewo. Dodatkowo przycisk uruchamiający koparkę "START", oraz [przyciski odpowiadające za poruszanie ramieniem koparki. Kabina Kierowcy również jest sterowana za pomocą pilota, obraca się w prawo i lewo.
Do produkcji koparki dla dzieci użyto atestowanego materiału najwyższej jakości, jakim jest plastik. Gwarantuje to zarówno bezpieczeństwo i komfort użytkowania, jak i solidność pojazdu. By móc korzystać ze wszystkich funkcji zdalnie sterowanej zabawki, należy umieścić 2 sztuki baterii AA w pilocie(brak w zestawie) oraz zamontować w koparce dołączone akumulatorki . Zabawkowa koparka dla dzieci zapakowana jest w kartonowe pudełko z przeźroczystą witrynką. Jest dobrym pomysłem na prezent dla każdego chłopca, który uwielbia pojazdy budowlane oraz ukończył 5. rok życia. Zabawka posiada certyfikat CE, jej produkcja jest zgodna z normą EN 71.
Wymiary koparki: 42 cm x 25 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Koparka zdalnie sterowana 2.4G R/C światła

  • Producent Lean Toys
  • Wiek: 5-7 lat, 8-11 lat
  • Płeć: chłopiec, dziewczynka
  • Rok wydania: 2020
  • Wymiary: 50.0x28.0x18 cm
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 1818912580102
  • Język: polski, angielski
  • EAN: 1818912580102