Koronkowa parasolka z Gdyni. Opowieść o mieście. Czytam sobie. Poziom 1

  • Natalia Fiedorczuk-Cieślak, Izabela Kaczmarek-Szurek
  • HarperKids
  • CZYTAM SOBIE
  • 9788328136281
  • 48 godzin + czas dostawy
Książka z serii z kotylionem - specjalnej, limitowanej edycji Czytam sobie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Tytułowa parasolka nie jest zwyczajnym przedmiotem, lecz przewodniczką czytelnika w podróży w przeszłość. Szybuje nad miastem i z jej perspektywy oglądamy Gdynię...

10.55

-30%

14.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Książka z serii z kotylionem - specjalnej, limitowanej edycji Czytam sobie z okazji rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

Tytułowa parasolka nie jest zwyczajnym przedmiotem, lecz przewodniczką czytelnika w podróży w przeszłość. Szybuje nad miastem i z jej perspektywy oglądamy Gdynię sprzed stu lat. Unoszona przez morski wiatr ucieka kolejnym postaciom, (np. Eugeniuszowi Kwiatkowskiemu), w tle trwa budowa portu i wre miejskie życie. Przepięknie zilustrowana opowieść o mieście przez Izabelę Kaczmarek-Szurek, która specjalizuje się w ilustracji wydawniczej oraz plakatach, z humorem oddaje styl epoki. Fiedorczuk, laureatka Paszportu Polityki w kategorii literatura za „Jak pokochać centra handlowe" (2016), z właściwą sobie błyskotliwością i zmysłem obserwacyjnym oprowadza młodego czytelnika po Gdyni sprzed stu lat.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Koronkowa parasolka z Gdyni. Opowieść o mieście. Czytam sobie. Poziom 1

Inni Klienci kupili również