Kostka edukacyjna miękka 6 szt. Canpol Babies

Miękkie, kolorowe kostki z bajecznymi ilustracjami z pewnością wzbudzą zainteresowanie każdego dziecka. Idealne do nauki pierwszych słów. Kostki doskonalą zmysły wzroku i słuchu oraz koordynację ruchów. Łatwo utrzymać je w czystości. Wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Mogą być...

29.99 zł

Dodaj do schowka

Opis

Miękkie, kolorowe kostki z bajecznymi ilustracjami z pewnością wzbudzą zainteresowanie każdego dziecka. Idealne do nauki pierwszych słów. Kostki doskonalą zmysły wzroku i słuchu oraz koordynację ruchów. Łatwo utrzymać je w czystości. Wykonane z wysokiej jakości, bezpiecznych materiałów. Mogą być używane podczas kąpieli. Przeznaczone dla dzieci w wieku 6m+.

Sposób użycia: Kostki utrzymuj w czystości. Okresowo przecieraj je wilgotną szmatką lub gąbką. Do czyszczenia nie używaj nawilżanych chusteczek dla dzieci. Kostek nie można myć w zmywarce, sterylizować i gotować. Pamiętaj! Sprawdź jakość zabawki przed podaniem dziecku. Zabawkę zużytą, zniszczoną wymień na nową. Nie zostawiaj dziecka bez opieki podczas zabawy.

Ostrzeżenia i pozostałe informacje: Kostki przeznaczone dla dzieci w wieku 6m+. W opakowaniu 6 sztuk. Kostek nie można myć w zmywarce, sterylizować i polewać wrzątkiem. W przypadku zabrudzeń należy przecierać je wilgotną szmatką. Do czyszczenia nie używaj nawilżanych chusteczek dla dzieci.

Dane producenta: Canpol Sp. z o. o., ul. Puławska 430, 02-884 Warszawa

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kostka edukacyjna miękka 6 szt. Canpol Babies

  • Producent: Canpol Babies
  • Kod producenta: 2/817
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 5903407028170
  • EAN: 5903407028170