Kostka Rubika Rubik's Multikolor Spin Master

Rubik's: Kostka Multicolor to kostka Rubika 3x3 o bardzo wysokim poziomie trudności. Przypomina klasyczną kostkę Rubika, ale zmienia kolory w zależności od kąta nachylenia. Gdy już wydaje się, że kostka została rozwiązana, należy spojrzeć jeszcze raz. Mieniące się płytki zmieniają kolor w...
63,00 * 90,90 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 72,72 zł

Opis

Rubik's: Kostka Multicolor to kostka Rubika 3x3 o bardzo wysokim poziomie trudności. Przypomina klasyczną kostkę Rubika, ale zmienia kolory w zależności od kąta nachylenia. Gdy już wydaje się, że kostka została rozwiązana, należy spojrzeć jeszcze raz. Mieniące się płytki zmieniają kolor w zależności od punktu patrzenia, dzięki czemu ta przenośna łamigłówka jest trudniejsza niż jakakolwiek inna gra. Teraz nadszedł czas, aby naprawdę spojrzeć na problem w inny sposób - a właściwie na dwa różne sposoby. Każdy krok obejmuje sekwencję obrotów kostki w celu przesunięcia określonego kwadratu, podobnie jak w oryginalnej kostce Rubika.

Kostka Rubika to wysoce uzależniająca łamigłówka, która od dziesięcioleci przyciąga fanów na całym świecie. Posiada sześć różnych boków, z których każdy składa się z dziewięciu kolorowych kwadratów. Obowiązkowa pozycja dla miłośników łamigłówek, której celem jest próba obracanie poszczególnych rzędów i ścianek tak, aby przywrócić kostkę Rubika do stanu pierwotnego, czyli takiego, w którym każda strona jest w jednym kolorze. Nowa, ulepszona Kostka Rubika posiada mechanizm, który zapewnia płynniejszą, szybszą i bardziej niezawodną grę. Tradycyjne naklejki zostały zastąpione plastikowymi płytkami, co zapobiega blaknięciu, łuszczeniu się lub oszukiwaniu. Kostka Rubika to przede wszystkim inteligentna zabawa, która poprawia pamięć mięśniową i koordynację oko-ręka.

Ta zabawka logiczna to nie tylko zabawa, ale także sposób na poprawę umiejętności motorycznych i rozwiązywania problemów. Gdy już weźmiesz kostkę do ręki i zaczniesz ją rozwiązywać, szybko zdasz sobie sprawę, że w tej grze nie chodzi wyłącznie o szybkie rozwiązanie. Próba jej rozwiązania jest zabawna i uzależniająca, a kiedy już ją opanujesz, możesz zaimponować wszystkim swoim znajomym, że potrafisz rozwiązać jedną z największych życiowych zagadek: jak rozwiązać kostkę Rubika.

 • ZADZIWIAJĄCA, PRZYKUWAJĄCA WZROK KONSTRUKCJA: Kiedy wydaje się, że łamigłówka została rozwiązana, spójrz jeszcze raz. Mieniące się płytki zmieniają kolor w zależnosci od kąta patrzenia, dzięki czemu ta przenośna łamigłówka jest trudniejsza niż jakakolwiek inna gra.
 • OBRÓĆ, SKRĘĆ I POWTÓRZ: Rubik's: Kostka Multicolor to kostka Rubika 3x3 o bardzo wysokim poziomie trudności. Przypomina klasyczną kostkę Rubika, ale zmienia kolory w zależności od kąta nachylenia. Myślisz, że udało Ci się ją opanować? Spójrz z innej perspektywy... tak, przed tobą na pewno jeszcze trochę pracy.
 • MOŻNA ROZWIĄZAĆ NIEMOŻLIWE: Teraz nadszedł czas, aby naprawdę spojrzeć na problem w inny sposób - a właściwie na dwa różne sposoby. Każdy krok obejmuje sekwencję obrotów kostki, podobnie jak w oryginalnej kostce Rubika, w celu przesunięcia określonego kwadratu.
 • NIEZBĘDNIK DLA MIŁOŚNIKÓW ŁAMIGŁÓWEK: Ta oryginalna kostka Rubika ma 43.252.003.274.489.856.000 kombinacji, ale tylko jedno rozwiązanie... A Rubik's: Kostka Multicolor jest jeszcze trudniejsza. Czy sądzisz, że jesteś w stanie rozwiązać ulubioną łamigłówkę świata?
 • Zawiera: 1 Rubik's: Kostka Multicolor.
 • ORYGINALNA KOSTKA RUBIKA: Połączenie matematyki, sztuki i nauki - kultowa kostka Rubika stanowi wyzwanie dla umysłu i umiejętności rozwiązywania problemów. Klasyczna Rubik's Kostka Podstawowa 3x3 jest najbardziej znaną na świecie łamigłówką, która przyciąga fanów od czasu jej premiery w 1980 roku.

Szczegóły - Kostka Rubika Rubik's Multikolor Spin Master

 • Producent: Spin Master
 • Wiek: 8+
 • Wymiary: 8.89x15.06x6.02 cm
 • Kod producenta: GXP-912263
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 778988419632
 • Seria Kostka Rubika
 • EAN: 778988419632

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również