Kräuterhaus Sanct Bernhard Olejek lawendowy 30 ml

Olejek eteryczny z dzikiej lawendy.Olejek lawendowy 30 ml Składniki: Lavandula Angustifolia Oil (Linalool, Limonene, Coumarin – z naturalnych olejków eterycznych). Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Jako dodatek do kąpieli, odświeżacz powietrza lub po wymieszaniu z olejem bazowym (olejkiem...
46,31
Cena za L : 1543.67zł

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 46,31 zł

Opis

Olejek eteryczny z dzikiej lawendy.

Olejek lawendowy 30 ml

Składniki: Lavandula Angustifolia Oil (Linalool, Limonene, Coumarin – z naturalnych olejków eterycznych).
Wyłącznie do stosowania zewnętrznego. Jako dodatek do kąpieli, odświeżacz powietrza lub po wymieszaniu z olejem bazowym (olejkiem migdałowym lub z awokado) do pielęgnacji ciała i masażu. Olejek lawendowy wspiera ukrwienie skóry, działa korzystnie podczas odpoczynku, po wysiłku fizycznym lub psychicznym.

 

NIEBEZPIECZEŃSTWO: Połknięcie i dostanie się przez drogi oddechowe może grozić śmiercią. Powoduje podrażnienie skóry. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku połknięcia nie wywoływać wymiotów. Niezwłocznie zasięgnąć porady lekarza i pokazać etykietę. W przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć dużą ilością wody i zasięgnąć porady lekarza. Może wywołać reakcje alergiczną. Olejki eteryczne i zapachowe zwiększają wrażliwość skóry- po ich zastosowaniu nie należy korzystać z solarium lub wystawiać się na bezpośrednie działanie promieni słonecznych.

 

Najlepiej zużyć przed: data podana na etykiecie
Pojemność: 30 ml
Producent: Kräuterhaus Sanct Bernhard KG, Niemcy

Szczegóły - Kräuterhaus Sanct Bernhard Olejek lawendowy 30 ml

  • Producent: Kräuterhaus Sanct Bernhard
  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4250382203674
  • EAN: 4250382203674
  • Wymiary: 8.5 x 3 x 3 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>