Kraina lodu. Ćwiczę szlaczki

Książka edukacyjna z zadaniami: seria ciesząca się popularnością wśród rodziców i przedszkolaków, rozwiązując zadania, dziecko rysuje ciekawe i oryginalne wzory, bogata oferta sprawia, że każdy maluch znajdzie tytuł ze swoim ulubionym bohaterem, rozwija zdolności manualne dziecka i przygotowuje do...
8,22 * 9,02 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,22 zł

Opis

Książka edukacyjna z zadaniami:

  • seria ciesząca się popularnością wśród rodziców i przedszkolaków,
  • rozwiązując zadania, dziecko rysuje ciekawe i oryginalne wzory,
  • bogata oferta sprawia, że każdy maluch znajdzie tytuł ze swoim ulubionym bohaterem,
  • rozwija zdolności manualne dziecka i przygotowuje do nauki pisania liter i cyfr.

Ilość stron: 24.

Format: 205 x 288 mm.

Oprawa: miękka.

Opracowania Zbiorowe to autor tytułu "Kraina lodu. Ćwiczę szlaczki".

Wybierz "Kraina lodu. Ćwiczę szlaczki" i ćwicz z maluchem naukę pisania lub liczenia. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach uczęszczających do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Kraina Lodu jest ulubionym bohaterem wielu maluchów. Maluchy z zainteresowaniem śledzą przygody tej postaci. Kraina Lodu gwarantuje dobrą zabawę, świetnie wypełniając czas każdego dnia.

Pragnąc wspierać prawidłowy rozwój dzieci w wieku od 3 do 7 lat, warto wręczać im odpowiednie książki.

5 zalet czytania książeczek z dziećmi:

  • Kontakt z książką ma pozytywny wpływ na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością pobudzi malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą im szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również doskonałym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspomaga małych ludzi w kształceniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i wzbogaca ich słownictwo.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na zewnątrz, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby.

Jest to stosunkowo krótka produkcja - jej długość: 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Kraina lodu. Ćwiczę szlaczki" została opublikowana przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to sprawdź również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.