Kraina lodu. Przygoda Olafa. Bawię się z Olafem

Książka z zadaniami edukacyjnymi i naklejkami: zabawa z Olafem i jego przyjaciółmi, rozpoznawanie kolorów, kształtów, liter i cyfr, różnorodne zadania: liczenie, porównywanie, rysowanie po śladzie, kolorowanie, ćwiczenie spostrzegawczości i umiejętności manualnych. Ilość stron: 16. Format: 205 x...
9,32 * 10,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,10 zł

Opis

Książka z zadaniami edukacyjnymi i naklejkami:

  • zabawa z Olafem i jego przyjaciółmi,
  • rozpoznawanie kolorów, kształtów, liter i cyfr,
  • różnorodne zadania: liczenie, porównywanie, rysowanie po śladzie, kolorowanie,
  • ćwiczenie spostrzegawczości i umiejętności manualnych.

Ilość stron: 16.

Format: 205 x 288 mm.

Oprawa: miękka.

Historyjka "Kraina lodu. Przygoda Olafa. Bawię się z Olafem" jest pracą zbiorową, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Dzięki książeczkom takim jak "Kraina lodu. Przygoda Olafa. Bawię się z Olafem" Twoje kilkuletnie dziecko ma możliwość szybciej nauczyć się pisać i czytać. Zabierz swoje dziecko w przygodę z nauką, w której odkryje tajniki języka lub matematyki.

Kraina Lodu jest uwielbianą przez maluchy postacią. Maluchy z zainteresowaniem śledzą przygody tej postaci. Kraina Lodu zapewnia dobrą zabawę, doskonale wypełniając czas każdego dnia.

Książki dla dzieci w wieku 5-7 lat są niezwykle przydatnym narzędziem wspierającym intensywny rozwój malucha w tym czasie.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny urwisa.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie razem z przedszkolakiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i ćwiczenia umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści pozytywnie wpływa na rozwój.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w miękkiej oprawie. Dzięki temu, że jest stosunkowo lekka, wyruszając na wycieczkę, bez przeszkód można ją spakować dziecku do plecaka lub torby.

Jest to stosunkowo krótka książka - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Kraina lodu. Przygoda Olafa. Bawię się z Olafem" została udostępniona przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka będzie odpowiadała małemu człowiekowi, to wybierz też inne pozycje tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.