Kraina lodu. Żarciki Olafa

Zabawa z ulubionymi bohaterami uwielbiane przez dzieci zadania i łamigłówki mnóstwo akcji i humoru duże naklejki do wykorzystania podczas zabawy
10,41 * 13,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,75 zł

Opis

Zabawa z ulubionymi bohaterami

  • uwielbiane przez dzieci zadania i łamigłówki
  • mnóstwo akcji i humoru
  • duże naklejki do wykorzystania podczas zabawy

Tytuł "Kraina lodu. Żarciki Olafa" to praca zbiorowa, więc do tworzenia zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Sięgnij po tę książeczkę, jeśli szukasz wartościowej publikacji dla kilkulatka. Wypełni mu czas i dodatkowo zachęci do kreatywnych zabaw, wspierając na jego rozwój i odkrywanie pasji. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

Kraina Lodu jest uwielbianym przez dzieci bohaterem. Najmłodsi z zaciekawieniem śledzą przygody tego bohatera. Kraina Lodu podbija serca dzieci, świetnie wypełniając czas.

Maluchy w wieku 3-7 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą wartościowych lektur.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci w wielu aspektach:

  • Kontakt z książkami działa korzystnie na rozwój intelektualny malucha. Poprawia umiejętność rozwiązywania problemów i logicznego myślenia.
  • Dzięki lekturze rozbudza się u nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością skłoni malucha do zadawania orgomnej ilości pytań.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Czytanie jest również nieocenionym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego. Spędzając wartościowy czas ze szkrabem, budujesz z nim relację.

Historia jest w miękkiej okładce. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją spakować do pleczaczka dziecka.

Jest to krótka lektura - ma 16 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać lekutrę przez długi czas.

Publikacja Kraina lodu. Żarciki Olafa została udostępniona przez Wydawnictwo Ameet. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę szkraba, to wybierz również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.