Kredkami po śladzie. Pojazdy

Kolorowanki „Kredkami po śladzie” przeznaczone są dla wszystkich maluchów, które lubią nadawać barwy światu! Dzieci znajdą tu przedmioty z otaczającej je rzeczywistości narysowane grubą linią, tak aby podczas kolorowania nie wyjść poza jej granicę. Dodatkowo, niektóre fragmenty ilustracji są...
5,26 * 9,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,12 zł

Opis

Kolorowanki „Kredkami po śladzie” przeznaczone są dla wszystkich maluchów, które lubią nadawać barwy światu! Dzieci znajdą tu przedmioty z otaczającej je rzeczywistości narysowane grubą linią, tak aby podczas kolorowania nie wyjść poza jej granicę. Dodatkowo, niektóre fragmenty ilustracji są wykropkowane, aby dzieci same mogły łączyć kropki i dokończyć rysunek. Wymiary produktu: 20x19cm. Wiek: 1+

Tytuł "Kredkami po śladzie. Pojazdy" to opracowanie zbiorowe, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Podaruj w prezencie maluchowi książeczkę "Kredkami po śladzie. Pojazdy". Należy ona do sekcji ?Kolorowanki naklejanki?. Zapewnisz dziecku sposób na kreatywną zabawę, która dodatkowo pozytywnie wpłynie na rozwój jego zdolności manualnych. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może też zredukować stres i poprawić nastrój.

Twoje dziecko interesuje się pojazdami? Z opisywaną książeczką ma szansę poznać ciekawy świat maszyn!

Przedszkolaki w wieku 1-3 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy warto wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Opowieść wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży zbyt dużo, wychodząc z domu na wycieczkę, bez przeszkód można ją wrzucić dziecku do torby lub plecaka.

"Kredkami po śladzie. Pojazdy" udostępniło Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się dziecku, to sprawdź również inne tytuły od tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.