Krok po kroku. Jak rozwijać mowę dziecka. Zabawy do terapii opóźnionego rozwoju mowy dla rodziców i terapeutów

To kompleksowa publikacja do terapii opóźnionego rozwoju mowy zawierająca materiał werbalny, ilustracyjny i słuchowy. Składa się ona z dwóch części: „Materiałów do terapii opóźnionego rozwoju mowy dla rodziców i terapeutów” oraz „Zabaw do terapii opóźnionego rozwoju mowy dla rodziców i terapeutów”....
21,99 * 26,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 21,99 zł

Opis

To kompleksowa publikacja do terapii opóźnionego rozwoju mowy zawierająca materiał werbalny, ilustracyjny i słuchowy. Składa się ona z dwóch części: „Materiałów do terapii opóźnionego rozwoju mowy dla rodziców i terapeutów” oraz „Zabaw do terapii opóźnionego rozwoju mowy dla rodziców i terapeutów”. Część pierwsza to teczka, w której znajduje się książka, kolorowe załączniki oraz płyta CD. Część drugą stanowią ćwiczenia utrwalające.

FAQ

Sekcja FAQ

Kto napisał "Krok po kroku. Jak rozwijać mowę dziecka. Zabawy do terapii opóźnionego rozwoju mowy dla rodziców i terapeutów"?
Autorami podręcznika są Katarzyna Szłapa, Iwona Tomasik, Sławomir Wrzesiński.
Są autorami zaledwie kilku podręczników, jednak są one bardzo wartościowe. Zdarza się, że autorzy podręczników szkolnych mają wysokie kompetencje w dziedzinie, na temat której piszą. Niektórzy autorzy tworzą tylko niewiele podręczników szkolnych, skupiając się na eksplorowaniu dziedziny nauczania. Wynikać to może z czerpanej radości z pisania. Nie u każdego zdarza się, że łączenie wiedzy z ich przekazywaniem dalej idą w parze.

Skąd mam wiedzieć, że to właśnie ten podręcznik muszę kupić?
Zweryfikuj dokładnie wykaz książek w Twojej szkole w bieżącym roku szkolnym. Zwróć szczególną uwagę na zgodność tytułu, autora bądź autorów oraz wydawnictwa. Pamiętaj, że każda placówka może mieć inne wymagania dotyczące wykazu podręczników. Dlatego warto uzyskać informacje bezpośrednio od nauczycieli lub z wykazu podręczników szkolnych udostępnionych przez szkołę.


Ile stron zawiera ta pozycja?
Ten tytuł ma 110 stron.
Jest wypełniony treścią edukacyjną opatrzoną obrazkami i ilustracjami. Zawarto w nim wartościowe i starannie dobrane materiały, które utrwalają wiedzę z danego przedmiotu.


Jakiego rodzaju okładkę ma ten podręcznik?
Publikacja jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc do szkoły bez problemu można ją zabrać ze sobą.


Kiedy wydano tę publikację?
Rok wydania tego podręcznika to 2015. Podręcznik "Krok po kroku. Jak rozwijać mowę dziecka. Zabawy do terapii opóźnionego rozwoju mowy dla rodziców i terapeutów" od wielu lat jest uznanym źródłem wiedzy i narzędziem dla wielu uczniów. Przez te lata zdobył zaufanie nauczycieli, co świadczy o jego wartości edukacyjnej.


W co, poza podręcznikami, warto zaopatrzyć ucznia?
Pamiętaj o zeszytach! Plus na stronach www szkół zazwyczaj można znaleźć informacje dotyczące szczególnych zapotrzebowań a propos wyprawki dla poszczególnych klas. Na listach zazwyczaj znajdują się: przybory do pisania, przybory do rysowania, artykuły plastyczne i kreatywne. Pamiętaj, że uczniowi otoczonemu artykułami szkolnymi, które mu się podobają, np. piórnik z ulubionym bohaterem lub plecak w ulubionym kolorze, będzie w szkole trochę raźniej. Sprawdź, jakie przybory do szkoły polecamy w Bee.pl. Mamy tak imponujący wybór, że z pewnością znajdziesz coś interesującego.


Czy mogę zwrócić lub wymienić kupiony podręcznik?
Zawsze możesz zwrócić podręcznik i zamówić ten, którego potrzebujesz. Więcej o tym, w jaki sposób możesz dokonac zwrotu produktu, przeczytasz na tej stronie.


Szczegóły - Krok po kroku. Jak rozwijać mowę dziecka. Zabawy do terapii opóźnionego rozwoju mowy dla rodziców i terapeutów

 • Tytuł: Krok po kroku Jak rozwijać mowę dziecka
 • Autorzy: Iwona Tomasik, Katarzyna Szłapa, Sławomir Wrzesiński
 • Wydawnictwo Harmonia
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2015
 • Ilość stron: 110
 • Format: 20.5x29.5cm
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 70391603095KS
 • Język: polski
 • Podtytuł: Zabawy do terapii opóźnionego rozwoju mowy dla rodziców i terapeutów
 • Nr wydania: 3
 • ISBN: 9788371347405
 • EAN: 9788371347405
 • Wymiary: 20.5x29.5x0.5 cm

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>