Krokodyl i Żyrafa czekają na Boże Narodzenie

Kiedy wreszcie będą Święta w rodzinie krokodyla i żyrafy? Krokira i Raffolo nigdy nie mogą doczekać się Bożego Narodzenia. Uważają, że na pojawienie się pierwszej gwiazdki zawsze trzeba czekać baaaardzo długo. Natomiast mama żyrafa i tata krokodyl, którzy jak zwykle mają przed świętami ręce pełne...
19,76 * 29,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 19,15 zł

Opis

Kiedy wreszcie będą Święta w rodzinie krokodyla i żyrafy?

Krokira i Raffolo nigdy nie mogą doczekać się Bożego Narodzenia. Uważają, że na pojawienie się pierwszej gwiazdki zawsze trzeba czekać baaaardzo długo.

Natomiast mama żyrafa i tata krokodyl, którzy jak zwykle mają przed świętami ręce pełne roboty, są całkowicie odmiennego zdania. Dla nich Boże Narodzenie każdego roku przychodzi o wiele za szybko. Tym bardziej, że zazwyczaj nic nie idzie zgodnie z planem i co rusz przytrafiają się jakieś niespodzianki, czy to z zakupem choinki, czy z pieczeniem pierników, czy z ulepieniem bałwanka. W tej sytuacji do ostatniej minuty pozostaje zagadką, czy uda im się zorganizować całkiem zwyczajne Święta, jak w innych rodzinach.

Kolejna pełna humoru, wyjątkowo zabawna opowieść o niezwykłej rodzinie żyrafy i krokodyla i o tym, jak można skrócić sobie czas oczekiwania na pojawienie się na niebie pierwszej gwiazdki.

Za treścią tytułu "Krokodyl i żyrafa czekają na Boże Narodzenie" stoi Daniela Kulot.

Są takie książki, których autorzy przywiązują szczególną wagę do czasu, np. świąt lub pór roku, na tle których rozpisują akcję. "Krokodyl i żyrafa czekają na Boże Narodzenie" jest jedną z nich. Przygotuj się na wspólne chwile spędzone na poznawaniu świata i budowaniu więzi rodzinnych.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność łączenia faktów i rozwiązywania problemów.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książek wspomaga małych ludzi w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • Czytanie to doskonała zabawa dla dziecka i dorosłego. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

 

Opowieść ma twardą oprawę, która zapewnia jej dużo lepszą ochronę przed zagięciami, co sprawia, że znacznie większym wyzwaniem będzie ją zniszczyć.

Jest to krótka publikacja - jej długość: 32 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Krokodyl i żyrafa czekają na Boże Narodzenie" udostępniło Wydawnictwo Esteri. Jeśli ta książeczka spodoba się maluchowi, to sprawdź też pozostałe tytuły tego wydawcy.

Szczegóły - Krokodyl i Żyrafa czekają na Boże Narodzenie

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Inni Klienci kupili również
Odkryj radość z ogrodnictwa >>