Król Gromoryk i zagadkowy smok

Pewnego dnia w pałacu pojawia się smok. Król Gromoryk próbował go schwytać, ale uszasty i ogoniasty stwór czmychnął. Tymczasem żaden z mieszkańców zamku nie chce uwierzyć w istnienie smoka. Czy królowi uda się go odnaleźć? Seria Czytam i główkuję łączy w sobie tekst literacki oraz zadania...

12.29 zł

-18%

14.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Pewnego dnia w pałacu pojawia się smok. Król Gromoryk próbował go schwytać, ale uszasty i ogoniasty stwór czmychnął. Tymczasem żaden z mieszkańców zamku nie chce uwierzyć w istnienie smoka. Czy królowi uda się go odnaleźć?
Seria Czytam i główkuję łączy w sobie tekst literacki oraz zadania matematyczne. Wciągające, zabawne historie angażują dzieci i skłaniają je do zadawania pytań. Zagadki i zadania rozwijają logiczne myślenie, wprowadzają dzieci w świat matematyki, a także pozwalają na ćwiczenie małej motoryki przy zakreślaniu, wyklejaniu i łączeniu. Kolorowe, kontrastowe ilustracje przykuwają uwagę i sprawiają, że praca z książką jest jeszcze przyjemniejsza.
W tej części przygód króla Gromoryka dzieci dowiedzą się więcej o Stefanie Banachu, polskim matematyku, zastanowią się nad koncepcją przestrzeni, a na koniec dostaną dyplom.
Książki z serii Czytam i główkuję są polecane przez Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Król Gromoryk i zagadkowy smok