Królestwo słodyczy i rozkoszy. Wicked Darlings. Tom 1
- Niegrzeczne Książki
- Wicked Darlings
-
9788383216201
-
1 dzień + czas dostawy
Tej zimy odkryjecie historię Dziadka do orzechów na nowo. Retelling znanej i kochanej opowieści w niegrzecznej odsłonie rozpali wasze zmysły.
Luiza i Klara, po utracie ojca, zostają zmuszone do zamieszkania u swojego ojca chrzestnego, tajemniczego Drosselmeyera. I choć jego postać budzi w dziewczynach niepokój, to nie spodziewają się, że to, co odkryją w jego domu odmieni ich życie na zawsze.
Kropla krwi Luizy przypadkowo spada na zabawkę Dziadka do Orzechów, co ujawnia, że jest on zaklętym fae o imieniu Lir – władcą królestwa słodyczy i rozkoszy. Polujący na wszelkie magiczne stworzenia Drosselmeyer uwięził go w zabawce i rzucił na niego klątwę. Teraz Luiza i Klara muszą mu pomóc wrócić do królestwa, aby mógł odnaleźć Bezkresne Jezioro i ostatecznie złamać zaklęcie.
Pod nieobecność Lira w królestwie zapanował chaos. Gdy Król Myszy wraz z armią zaatakował dwór, nic już nie było takie samo. Teraz Luiza, Klara, Finn i Lir muszą połączyć siły, by pokonać wspólnego wroga, ocalić królestwo i zdjąć klątwę. W tym samym czasie Luiza stara się oprzeć rosnącemu przyciąganiu zmysłowego Lira, a spokojna i nieśmiała Klara ulega czarowi urokliwego Finna.
Czy uda im się uratować królestwo i zdjąć odczarować zaklęcie, zanim będzie za późno?
„Królestwo słodyczy i rozkoszy. Wicked Darlings” to słodko-pikantna opowieść, która łączy w sobie urok, humor i zmysłowość! Nie zabraknie tu pikantnych scen oraz barwnych i nieoczywistych postaci. Idealna książka dla wszystkich miłośniczek retellingów i romantasy.
O autorce
Rebecca F. Kenney pisze pikantne romanse fantasy o bezczelnych, silnych kobietach i atrakcyjnych mężczyznach z tragiczną przeszłością... piratach, watażkach, demonach, wróżkach i członkach rodziny królewskiej. Najpopularniejsze serie jej autorstwa to: Wicked Darlings (pikantne retellingi „Dziadka do orzechów”, „Alicji w Krainie Czarów” i „Czarnoksiężnika z Oz”), serie Dark Rulers oraz Immortal Warriors. Rebecca mieszka na północy stanu Karolina Południowa ze swoim przystojnym niebieskookim mężem i dwójką bystrych, energicznych dzieci.
Szczegóły - Królestwo słodyczy i rozkoszy. Wicked Darlings. Tom 1
- Tytuł: Królestwo słodyczy i rozkoszy. Wicked Darlings. Tom 1
- Autor: Rebecca F. Kenney
- Wydawnictwo Niegrzeczne Książki
- Seria Wicked Darlings
- Oprawa: Miękka
- Rok wydania: 2023
- Ilość stron: 360
- Format: 13.5 x 20.5 cm
- Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
- Model: 9788383216201
- Język: polski
- Oryginalny tytuł: A Court of Sugar and Spice
- Tłumacz: Marta Komorowska
- Nr wydania: 1
- ISBN: 9788383216201
- EAN: 9788383216201
- Wymiary: 135 x 205 x 25 mm
Dane producenta
Recenzje
Recenzje
Inni Klienci kupili również
Mamy też: