Królik i Misia. Sposób na przekąskę

CHLUP! Tajemniczy przybysz ląduje w spokojnym jeziorze tuż obok Królika i Misi. Jest niesamowity czy przerażający? Czy to maleńka, puchata sówka, czy wielki, przerażający potwór? I czyżby Królik wreszcie poznał stworzenie, które ma jeszcze bardziej niesmaczne zwyczaje od niego? Królik jest pewny,...
16,48 * 24,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 14,12 zł

Opis

CHLUP!

Tajemniczy przybysz ląduje w spokojnym jeziorze tuż obok Królika i Misi.

Jest niesamowity czy przerażający?

Czy to maleńka, puchata sówka, czy wielki, przerażający potwór?

I czyżby Królik wreszcie poznał stworzenie, które ma jeszcze bardziej niesmaczne zwyczaje od niego?

Królik jest pewny, że może rozwiązać te zagadki. Ale kiedy niechcący zmienia Najlepszy Dzień w Swoim Życiu w Najgorszy Dzień w Swoim Życiu, natychmiast potrzebna jest… pomoc Misi.

Niezwykła opowieść o przyjaźni, akceptacji i o tym, co można zrobić z jagodową kupą!

Seria „Królik i Misia” to przezabawne, pełne ciepła i radości historie o przygodach miłej niedźwiedzicy Misi i bardzo zgryźliwego Królika! Opowiadania wzruszają i zarazem rozśmieszają do łez dzieci i dorosłych! Wyjątkowe dialogi i piękne ilustracje to dzieło znanego i nagradzanego duetu: pisarza Juliana Gougha i ilustratora Jima Fielda (m.in. „Koala, który się trzymał”, „Mysz, która chciała być lwem”).

Autorem historyjki "Królik i Misia. Sposób na przekąskę" jest Julian Gough.

Tytuł oryginalny oferowanej książki: Attack of the Snack.

Książka pt. "Królik i Misia. Sposób na przekąskę" została zakwalifikowana do sekcji Bajki wiersze i opowiadania. Idealnie sprawdza się do czytania o każdej porze dnia, również przed snem. Radosne historyjki z morałem zapewniają maluchowi doskonałą rozrywkę oraz tłumaczą świat. Krótka forma to mądry sposób na to, by kilkuletnie dziecko zachowało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Wykonawcą rysunków jest Ola Krzanowska..

Pragnąc wspierać poprawny rozwój dzieci w wieku od 4 do 5 lat, warto czytać z nimi odpowiednie publikacje.

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i przyspiesza rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia umiejętność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Poprzez lekturę rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z pewnością skłoni go do zadawania licznych pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają im poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem kształcenia umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To doskonała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikację wydano w twardej okładce. Dzięki takiemu wykonaniu książka dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po ukończeniu książki, dziecko będzie chciało poznać więcej perypetii bohaterów tej serii, nie czekaj i zamów również inne części z serii "Królik i Misia".

Jest to średnia publikacja - ma 112 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może się różnić. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Królik i Misia. Sposób na przekąskę została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to wybierz też pozostałe pozycje od tego wydawcy.