Królik! Króliki! Króliczki! Outlet

Pełna humoru książka o radości dzielenia się, o wspólnej zabawie i o niezwykłej przyjaźni. Nie tylko dla rodzeństwa! Oryginalne, przykuwające uwagę dziecka ilustracje, pobudzają wyobraźnię. Królik lubi mieć wszystko własne i dla siebie. Nie lubi się dzielić. A tu pojawia się rodzeństwo. Królik nie...
17,40 * 34,80 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,40 zł

Opis

Pełna humoru książka o radości dzielenia się, o wspólnej zabawie i o niezwykłej przyjaźni. Nie tylko dla rodzeństwa!

Oryginalne, przykuwające uwagę dziecka ilustracje, pobudzają wyobraźnię. Królik lubi mieć wszystko własne i dla siebie. Nie lubi się dzielić. A tu pojawia się rodzeństwo. Królik nie jest zadowolony. Tymczasem lis proponuje mu pomoc. Twierdzi: IM NAS WIĘCEJ, TYM WESELEJ!

Czy Królik przekona się, że to prawda?

Lorna Scobie jest autorem tytułu "Królik! Króliki! Króliczki!".

Jeśli szukasz dla przedszkolaka książki, której lektura sprawi mu ogromną radość i zapewni świetną zabawę, wybierz coś z kategorii "Bajki, wiersze i opowiadania" np. "Królik! Króliki! Króliczki!". Krótka forma to dobry pomysł, by kilkuletnie dziecko utrzymało uwagę. Przenieś się wraz z dzieckiem do krainy fantazji, gdzie spotkacie sympatyczne postacie i przeżyjecie niezapomniane przygody.

Poznaj 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga jego zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ilustracje uzupełniające treść pomagają im lepiej poznać historię i ją zrozumieć. Mogą być również fantastycznym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspomaga małych ludzi w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie fraz ćwiczy aparat mowy i poszerza zakres słownictwa.
  • Czytanie to wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Książkę wydano w twardej oprawie. Dzięki takiemu wykonaniu lektura zdecydowanie dłużej zachowa estetyczny wygląd i będzie odporna na zniszczenia.

Jeśli po przeczytaniu do końca książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać ciąg dalszy przygód bohaterów tej serii, nie czekaj i kup dla niego też inne książki z cyklu "AMBEREK".

Jest to dość krótka książka - ma 40 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja "Królik! Króliki! Króliczki!" została opublikowana przez Wydawnictwo Amberek. Jeśli ta książeczka zaintryguje malucha, to zobacz też pozostałe pozycje tego wydawcy.