Kropka do kropki 1 Outlet

  • Maria Molenda
  • AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski
  • 978838181143933
  • 6 dni + czas dostawy
PRZYJAZNA KSIĄŻECZKA przeznaczona dla przedszkolaków.SYMPATYCZNE ILUSTRACJE zapewniają miłe spędzenie czasu.32 STRONY zabawy połączonej z nauką!Dzięki ODPOWIEDNIO DOBRANYM ILUSTRACJOM dzieci mogą ćwiczyć wiele kompetencji, świetnie się przy tym bawiąc. Książka w przyjaznej dla maluchów formie...
6,15 * 6,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,15 zł

Opis


PRZYJAZNA KSIĄŻECZKA przeznaczona dla przedszkolaków.
SYMPATYCZNE ILUSTRACJE zapewniają miłe spędzenie czasu.
32 STRONY zabawy połączonej z nauką!

Dzięki ODPOWIEDNIO DOBRANYM ILUSTRACJOM dzieci mogą ćwiczyć wiele kompetencji, świetnie się przy tym bawiąc. Książka w przyjaznej dla maluchów formie proponuje trening takich aktywności, jak: LICZENIE OD 1 DO 10, RYSOWANIE, ŁĄCZENIE KROPEK, KOLOROWANIE.
Idealna propozycja dla rodziców, którym zależy na WSZECHSTRONNYM ROZWOJU dziecka już od najmłodszych lat!

Książka
? rozwija KOMPETENCJE MATEMATYCZNE
? doskonali SPRAWNOŚĆ GRAFOMOTORYCZNĄ
? trenuje SPOSTRZEGAWCZOŚĆ
? zachęca do KREATYWNOŚCI

Seria: KROPKA DO KROPKI

Seria wesołych KSIĄŻECZEK wspierających ROZWÓJ DZIECKA na wielu polach. Kolorowe ilustracje sprawiają, że każdy maluch z przyjemnością i łatwością wkroczy w ŚWIAT LICZB. Pozwala przedszkolakom miło spędzić czas i kształtować umiejętności LICZENIA, RYSOWANIA i KOLOROWANIA.

Tytuł "Kropka do kropki 1" jest opracowaniem zbiorowym, więc nad stworzeniem zawartości pracowało kilka osób.

"Kropka do kropki 1" to książka z grupy kreatywnych i rozwijających publikacji dla dzieci. Tego typu tytuły zachęcają maluchy do różnorodnych działań twórczych. Ponadto uczą nowych umiejętności, trenują te już nabyte i pomagają odkrywać pasje. W ramach tej książki iści się marzenie opiekuna malucha: rozwój i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspomaga rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspomaga zdolność kojarzenia faktów i rozwiązywania problemów w prawdziwym życiu.
  • Dzięki lekturze rozwija się u nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością skłoni go do zadawania niekończących się pytań.
  • Obrazy uzupełniające treść pomagają szerzej poznać historię i lepiej ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Poza tym lektura książek wspiera dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i rozwija ich słownictwo.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka jest w miękkiej oprawie. Lekkie i poręczne wydanie sprawia, że wyruszając na wycieczkę, łatwo ją zapakować do plecaka lub torby dziecka.

Jest to krótka publikacja - ma 32 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Publikacja Kropka do kropki 1 została opublikowana przez Wydawnictwo AWM Agencja Wydawnicza Jerzy Mostowski. Jeśli ta książeczka zaintryguje szkraba, to sprawdź również inne tytuły od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.