Kropka do kropki. Szkoła

Książeczka z obrazkami do kolorowania dotyczącymi szkoły - miejsca nauki i zabawy.Na malucha czeka mnóstwo atrakcji: będzie łączył kropki we właściwej kolejności, kolorował, uzupełniał zaznaczone kształty barwnymi naklejkami. Stworzy piękne scenki, a przy okazji poćwiczy rączkę i rozwinie zmysł...
9,60 * 12,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 10,41 zł

Opis

Książeczka z obrazkami do kolorowania dotyczącymi szkoły - miejsca nauki i zabawy.

Na malucha czeka mnóstwo atrakcji: będzie łączył kropki we właściwej kolejności, kolorował, uzupełniał zaznaczone kształty barwnymi naklejkami. Stworzy piękne scenki, a przy okazji poćwiczy rączkę i rozwinie zmysł obserwacji.

Za treścią tytułu "Kropka do kropki. Szkoła" stoi Jorge Santillan.

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Kropka do kropki. Szkoła". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą zabawę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Dodatkowo kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Pomoże także zredukować stres i poprawiać nastrój.

Książka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, bez przeszkód można ją zapakować do torby lub plecaka dziecka.

"Kropka do kropki. Szkoła" udostępniło Wydawnictwo Olesiejuk. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę dziecko, to wybierz też inne publikacje tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.