Krowa Matylda i śnieg

  • Krowa Matylda
  • 9788380081598
  • 3-5 dni
Kolejna urocza opowieść o niepokornej krowie Matyldzie i jej przygodach. Matylda jest bardzo zapracowana - razem z listonoszem roznosi paczki przed świętami Bożego Narodzenia. Bardzo to lubi. Po skończonej pracy rusza do domu. Ale którędy ma iść? Wszędzie pełno śniegu. Czy zdąży na Wigilię? Opinie...

20.00 zł

-20%

25.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kolejna urocza opowieść o niepokornej krowie Matyldzie i jej przygodach. Matylda jest bardzo zapracowana - razem z listonoszem roznosi paczki przed świętami Bożego Narodzenia. Bardzo to lubi. Po skończonej pracy rusza do domu. Ale którędy ma iść? Wszędzie pełno śniegu. Czy zdąży na Wigilię?


Opinie o książce

Najnowsza odsłona przygód pocztowej krowy wywołała w nas tęsknotę za śniegiem, a także rozbawienie [...]. Warto dodać do bożonarodzeniowej atmosfery kapkę szaleństwa, spędzając kilka chwil z krową Matyldą i jej kompanią.

Cudanakiju.pl

Książka jest świetną propozycją do czytania na długie zimowe wieczory. W lekki, humorystyczny sposób wprowadza czytelnika w klimat Świąt Bożego Narodzenia i może być inspiracją do obdarowania bliskich własnoręcznie wykonanymi prezentami gwiazdkowymi.

Różane Dzieciństwo

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Krowa Matylda i śnieg

Inni Klienci kupili również