Krowa Matylda nie może zasnąć

Gospodyni, jak co wieczór, czyta wszystkim bajkę na dobranoc. Jednak Matylda nie może zasnąć. Czy przytulić się do gospodyni? Przycupnąć obok kur? Ten pomysł nie wzbudza powszechnego entuzjazmu. Matylda robi wkoło dużo zamieszania. Łóżko gospodyni zarywa się, a kurze grzędy są kompletnie...
17,81 * 25,00 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 17,88 zł

Opis

Gospodyni, jak co wieczór, czyta wszystkim bajkę na dobranoc. Jednak Matylda nie może zasnąć. Czy przytulić się do gospodyni? Przycupnąć obok kur? Ten pomysł nie wzbudza powszechnego entuzjazmu. Matylda robi wkoło dużo zamieszania. Łóżko gospodyni zarywa się, a kurze grzędy są kompletnie zdewastowane po tym, jak Matylda usiłuje się na nie wdrapać. Na koniec nie śpi już cała wieś.

Pobierz darmowy fragment


Opinie o książce

Nieprzeciętny komizm sytuacji, ogromne poczucie humoru, szczególnie widoczne w warstwie graficznej, oraz balansowanie na granicy absurdu i rzeczywistości to zdecydowanie najmocniejsze punkty tych książek, które sprawiają, że czytanie staje się prawdziwą przyjemnością [...].

Różane Dzieciństwo

Polecamy lekturę tej książki, bo przyniesie ona nam wiele radości, no i chyba nie zepsujemy przyjemności z czytania informacją, że w końcu każdy przecież zasypia, zatem i Matylda zapadnie w błogi sen.

Kobietnik - inna bajka

Szczegóły - Krowa Matylda nie może zasnąć

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Odkryj radość z ogrodnictwa >>