Krowa Matylda się nudzi

Krowa Matylda zawsze ma wiele przygód. Teraz czeka ją puszczanie latawca razem z gospodynią i listonoszem. Niestety, pogoda psuje plany, bo leje jak z cebra. Każdy więc wraca do swoich zajęć. Krowa Matylda może się bawić, ale… nie lubi bawić się sama. Nie ma ochoty skakać w gumę, a puzzle mają za...

21.75 zł

-13%

25.00 zł

Dodaj do schowka

Opis

Krowa Matylda zawsze ma wiele przygód. Teraz czeka ją puszczanie latawca razem z gospodynią i listonoszem. Niestety, pogoda psuje plany, bo leje jak z cebra. Każdy więc wraca do swoich zajęć. Krowa Matylda może się bawić, ale… nie lubi bawić się sama. Nie ma ochoty skakać w gumę, a puzzle mają za dużo zielonych kawałków! Tak bardzo jej się nuuuuuudzi! Kiedy jednak dociera na strych, dokonuje odkrycia. Kto wie, może ten dzień nie będzie stracony?


Opinie o książce

Największą zaletą książeczki o Matyldzie (oprócz doboru bohatera rzecz jasna) jest jej humor. Krowa grająca w gumę? Krowa próbująca się bawić z kurczaczkami? Kucyk i koza grający w „Monopol”? Czemu nie, w tej historii wszystko jest możliwe!

bookparadise.pl

Krowa Matylda się nudzi to zabawna historia, która wywoła uśmiech zarówno na twarzach dzieci jak i rodziców. Nietuzinkowe pomysły głównej bohaterki potrafią zaskoczyć. Ponadto książka to także mistrzostwa rysunku. Steffensmeier z ogromną dbałością o szczegóły stworzy każdy z rysunków.

I&K w Domowym Zaciszu

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Krowa Matylda się nudzi