Kryształy ochronne 50 najsilniejszych kamieni

 • Ethan Lazzerini
 • Studio Astropsychologii
 • 9788381716888
 • 1 dzień + czas dostawy
Kompletny przewodnik po kryształach ochronnych dla wysoko wrażliwych ludzi i nie tylkoCzy zbyt łatwo przyjmujesz energię innych? Ciągle walczysz ze złymi wibracjami? Czy kiedykolwiek doświadczyłeś ataku wampira energetycznego? A może jesteś osobą wysoko wrażliwą? Jeśli choć na jedno pytanie...

32.52

-27%

44.40 zł

Dodaj do schowka

Opis

Kompletny przewodnik po kryształach ochronnych dla wysoko wrażliwych ludzi i nie tylko

Czy zbyt łatwo przyjmujesz energię innych? Ciągle walczysz ze złymi wibracjami? Czy kiedykolwiek doświadczyłeś ataku wampira energetycznego? A może jesteś osobą wysoko wrażliwą? Jeśli choć na jedno pytanie odpowiedziałeś twierdząco, oznacza to, że prawdopodobnie ktoś kradnie lub wykorzystuje twoją dobrą energię! Dzięki informacjom zawartym w tej książce nauczysz się tworzyć silne i zdrowe granice energetyczne, wykorzystując kryształy ochronne! Wzmocnisz swoją aurę prostymi technikami pracy z kamieniami szlachetnymi i kryształami oraz ochronisz się przed negatywnymi energiami, ludźmi oraz środowiskiem.

Ochrona energetyczna - czym jest i dlaczego jej potrzebujesz

Ethan Lazzerini, autor bestsellera Kryształowe siatki, opowie ci, czym jest ochrona energetyczna oraz w jaki sposób nie dopuszczać do siebie negatywnych energii z zewnątrz. W swojej książce udowadnia, że nikt poza tobą nie ma prawa do korzystania z twojej energii. Oznacza to, że nikt nie może zrzucać na ciebie swoich emocji czy wyładowywać na tobie złości. Brzmi znajomo? Prawdopodobnie tak. Autor uświadamia nam, że codziennie jesteśmy narażeni na ataki energetyczne. Zawsze, kiedy mamy problem z energią innego człowieka, zacierają się granice pomiędzy nami a nim. Używanie ochrony energetycznej pomoże ci odbudować te granice i je wzmocnić, a także odzyskać szczęście.

Kryształy ochronne - dlaczego są tak skuteczne

Większość technik i terapii stosowanych do odpierania ataków i wzmocnienia bariery energetycznej polega na czysto duchowej pracy. Kryształy natomiast to coś fizycznego, coś co możesz trzymać w dłoni, czego możesz dotknąć. Kryształy ochronne są jak kotwice, które łączą cię z pozytywną energią. Mogą służyć jako amulet, kiedy nie czujesz się bezpiecznie. Kamienie szlachetne i kryształy opisane w tej książce mają nie tylko silne właściwości przeobrażania negatywnej energii w pozytywną, ale niektóre z nich mogą również blokować przyjmowanie złych wibracji z zewnątrz. Autor podpowie ci, który kamień lub kamienie wybrać, by spełniały twoje energetyczne potrzeby!

Ponad 50 kryształów ochronnych do twojej dyspozycji!

Dzięki tej książce poznasz szczegółowo ponad 50 kryształów ochronnych. Odkryjesz ich znaczenie, formy występowania oraz zastosowanie do ochrony psychicznej. Dowiesz się, jak z nimi pracować, aby wzmocnić ochronę, przepłynąć przez złe wibracje i zneutralizować negatywne energie. Poznasz proste terapie na oczyszczenie i uzdrowienie po ataku energetycznym, np. uziemienie, magiczne rytuały lub przecięcie łańcucha energetycznego. Wszystko oczywiście z użyciem kryształów ochronnych. Autor podpowie ci również, w jaki sposób oczyścić kamienie oraz je programować. To niezwykle ważne przed przystąpieniem do pracy z kryształami ochronnymi! Skrócona instrukcja obsługi pomoże ci za każdym razem szybko znaleźć kryształ, który jest odpowiedni do twojej osobistej energii i potrzeb.

Wypróbuj już dziś! Ametyst - jeden z najważniejszych kryształów ochronnych

Ametyst gwarantuje potężną magiczną ochronę wszystkim, którzy jej potrzebują. Kryształ ten wibruje bardzo wysoko, ma silne właściwości oczyszczające i swoim mistycznym liliowym płomieniem transmutuje negatywne energie skierowane w twoją stronę. Doskonale blokuje ataki magiczne i pozwala na zakotwiczenie magicznej ochrony w przestrzeni domowej. Możesz także użyć go do naprawienia aury po ataku energetycznym. Świetnie chroni osoby poszukujące rozwoju duchowego i wykonujące magiczne rytuały. Idealny dla magów, mediów czy wszelkich nauczycieli duchowych.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Kryształy ochronne 50 najsilniejszych kamieni

 • Autor: Ethan Lazzerini
 • Wydawnictwo Studio Astropsychologii
 • Oprawa: Miękka
 • Rok wydania: 2021
 • Ilość stron: 256
 • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
 • Model: 9788381716888
 • Język: polski
 • Oryginalny tytuł: Psychic Protection Crystals
 • Tłumacz: Parafjańczuk Agata
 • Nr wydania: 1
 • ISBN: 9788381716888
 • EAN: 9788381716888
 • Wymiary: 14.5x20.5x1.5 cm

Inni Klienci kupili również