Ks Kids Training2s Uspokajająca nakładka na ramiona

  • 4892493210013
Nakładka na ramiona otrzymała prestiżową nagrodę od IPTI (Intensive Psychical Teraphy Institute) - Instytucji w Stanach Zdjednoczonych, która specjalizuje się w rehabilitacji dzieci oraz w badaniach nad ich rozwojem. Nagroda pokazuje, że nakładka jest bardzo dobrym elementem do wykorzystania w...

99.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Nakładka na ramiona otrzymała prestiżową nagrodę od IPTI (Intensive Psychical Teraphy Institute) - Instytucji w Stanach Zdjednoczonych, która specjalizuje się w rehabilitacji dzieci oraz w badaniach nad ich rozwojem.
Nagroda pokazuje, że nakładka jest bardzo dobrym elementem do wykorzystania w terapii rehabilitacyjnej oraz jako uzupełnienie terapii w domu.

Uspokajająca nakładka na ramiona

Poprawia koncentrację i skupienie.
Niektóre dzieci łatwo rozprasza otaczające ich środowisko. Trudno im się skupić i skoncentrować podczas nauki. Może być to spowodowane problemem przetwarzania sensorycznego.
Nakładka obciążająca na ramiona może poprawić sytuację, a nawet rozwiązać problem. Połóż obciążającą nakładkę na ramiona dziecka.
Zwiększy ona propriocepcję i świadomość pozycji ciała. Może poprawić przetwarzanie sensoryczne i koncentrację, a także da Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa, uspokoi je i zredukuje niepokój.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ks Kids Training2s Uspokajająca nakładka na ramiona

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4892493210013