Ks Kids Training2s Uspokajająca nakładka na uda - duża

  • 4892493210037
Nakładka na uda otrzymała prestiżową nagrodę od IPTI (Intensive Psychical Teraphy Institute) - Instytucji w Stanach Zdjednoczonych, która specjalizuje się w rehabilitacji dzieci oraz w badaniach nad ich rozwojem. Nagroda pokazuje, że nakładka jest bardzo dobrym elementem do wykorzystania w terapii...

189.00 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Nakładka na uda otrzymała prestiżową nagrodę od IPTI (Intensive Psychical Teraphy Institute) - Instytucji w Stanach Zdjednoczonych, która specjalizuje się w rehabilitacji dzieci oraz w badaniach nad ich rozwojem.
Nagroda pokazuje, że nakładka jest bardzo dobrym elementem do wykorzystania w terapii rehabilitacyjnej oraz jako uzupełnienie terapii w domu.

Uspokajająca nakładka - poprawia koncentrację i skupienie

Niektóre dzieci łatwo rozprasza otaczające ich środowisko. Trudno im się skupić i skoncentrować podczas nauki. Może być to spowodowane problemem przetwarzania sensorycznego. Nakładka obciążająca na uda może poprawić sytuację, a nawet rozwiązać problem. Jest zaprojektowana specjalnie dla dzieci, które mają problem z usiedzeniem na miejscu. Połóż nakładkę obciążającą na uda dziecka. Zwiększy ona propriocepcję i świadomość pozycji ciała. Może poprawić przetwarzanie sensoryczne i koncentrację, a także da Twojemu dziecku poczucie bezpieczeństwa, uspokoi je i zredujuje niepokój.

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Ks Kids Training2s Uspokajająca nakładka na uda - duża

  • Stan: nowy, pełnowartościowy produkt
  • Model: 4892493210037