Książeczka edukacyjna A4 Zwierzęta

Maluszku, ile znasz zwierzątek? Pokoloruj kredkami wszystkie zwierzęta, które spotkały Bobaski.Seria Bobaski i Miś. Moje pierwsze bazgrołki to kolorowanki z grubym obrysem i prostym tekstem dla najmłodszych.W serii znajdziecie też: Zabawki, Ubranka, Warzywa, Owoce, Mój dom.
4,35 * 5,28 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,34 zł

Opis

Maluszku, ile znasz zwierzątek? Pokoloruj kredkami wszystkie zwierzęta, które spotkały Bobaski.

Seria Bobaski i Miś. Moje pierwsze bazgrołki to kolorowanki z grubym obrysem i prostym tekstem dla najmłodszych.

W serii znajdziecie też: Zabawki, Ubranka, Warzywa, Owoce, Mój dom.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Książeczka edukacyjna A4 Zwierzęta". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną rozrywkę, ale także ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i poświęcenia czasu. Może również zredukować stres i poprawić samopoczucie.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Kolorowanka ma miękką oprawę, co sprawia, że wygodnie się z niej korzysta np. gdy dziecko nudzi się w poczekalni u lekarza.

Publikacja "Książeczka edukacyjna A4 Zwierzęta" została opublikowana przez Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to wybierz również pozostałe tytuły od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest ograniczony, warto zwrócić uwagę na tę książkę.