Książeczka edukacyjna B5 Zwierzaki Słodziaki Treflinki

  • Trefl
  • 9788367109000
Urocza misja Treflinki właśnie się rozpoczęła pora na ZWIERZAKI-SŁODZIAKI! Koloruj obrazki, łącz kropki, przemierzaj labirynty i rozwiązuj zagadki.Supersłodka misja Treflinki to książeczka z zadaniami rozwijającymi kreatywność, logiczne myślenie i motorykę małą.Sięgnijcie również po: Kucyki i...
4,25 * 5,25 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,96 zł

Opis

Urocza misja Treflinki właśnie się rozpoczęła pora na ZWIERZAKI-SŁODZIAKI! Koloruj obrazki, łącz kropki, przemierzaj labirynty i rozwiązuj zagadki.

Supersłodka misja Treflinki to książeczka z zadaniami rozwijającymi kreatywność, logiczne myślenie i motorykę małą.

Sięgnijcie również po: Kucyki i jednorożce, Księżniczki, wróżki, jednorożce.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Książeczka edukacyjna B5 Zwierzaki Słodziaki Treflinki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, lecz również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości, gdyż wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również redukować stres i poprawiać nastrój.

Jeśli Twoje dziecko kocha zwierzaki, z tą książeczką ma szansę poznać bliżej fascynujący świat tych wspaniałych stworzeń.

Kolorowanka jest w miękkiej okładce. Poręczne wydanie sprawia, że ruszając na wyprawę, bez problemu można ją zapakować do pleczaczka dziecka.

"Książeczka edukacyjna B5 Zwierzaki Słodziaki Treflinki" wydało Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka wciągnie dziecko, to sprawdź również pozostałe publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój budżet jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę książkę.