Książeczka edukacyjna O rybaku i złotej rybce Naklejki

Towarzysz staremu rybakowi w niezwykłej przygodzie i rozwiązuj zadania, by baśń OŻYŁA!Z liskiem Felkiem ci się uda. Baśniowe ćwiczenia to kolorowanki i rozwijające kreatywność zadania inspirowane najpiękniejszymi, ilustrowanymi baśniami.W serii poszukajcie też baśni: Czerwony Kapturek, Trzy świnki,...
5,48 * 7,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,50 zł

Opis

Towarzysz staremu rybakowi w niezwykłej przygodzie i rozwiązuj zadania, by baśń OŻYŁA!

Z liskiem Felkiem ci się uda. Baśniowe ćwiczenia to kolorowanki i rozwijające kreatywność zadania inspirowane najpiękniejszymi, ilustrowanymi baśniami.

W serii poszukajcie też baśni: Czerwony Kapturek, Trzy świnki, Brzydkie kaczątko, Jaś i Małgosia.

Książeczka pt. "Książeczka edukacyjna O rybaku i złotej rybce Naklejki" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Czytanie książeczek ma mnogie zalety i wspiera rozwój dzieci na różnych płaszczyznach:

  • Wspiera zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny maleństwa.
  • Pobudza w nich ciekawość świata.
  • Kontakt dzieci z barwnymi obrazkami pomaga kształcić w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Ponadto lektura książeczek wspomaga dzieci w nauce mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie zdań trenuje aparat mowy i wzbogaca słownictwo.
  • To wspaniała zabawa dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim więź.

Pozycja "Książeczka edukacyjna O rybaku i złotej rybce Naklejki" została wydana przez Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to wybierz także pozostałe publikacje tego wydawcy.

Dysponujesz niedużym budżetem? Ta książeczka to ekonomiczny wybór.