Książeczka przedszkolaka. Kropka do kropki Outlet

  • Aksjomat
  • 978837713587733
  • 1 dzień + czas dostawy
Seria książeczek edukacyjnych z naklejkami ?Szlaczki?, ?Labirynty? i ?Kropka do kropki? to źródło udanej zabawy i sposób na naukę z dzieckiem. ? Ciekawe i zróżnicowane zadania dostosowane do możliwości dziecka. ? Zabawy graficzne przygotowują do opanowania trudnej nauki pisania. ? Ćwiczenie...
3,94 * 7,88 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 3,05 zł

Opis

Seria książeczek edukacyjnych z naklejkami ?Szlaczki?, ?Labirynty? i ?Kropka do kropki? to źródło udanej zabawy i sposób na naukę z dzieckiem. ? Ciekawe i zróżnicowane zadania dostosowane do możliwości dziecka. ? Zabawy graficzne przygotowują do opanowania trudnej nauki pisania. ? Ćwiczenie koncentracji niezbędne w procesie uczenia się. ? Arkusz z naklejkami uatrakcyjni pracę z książką.

Książeczka "Książeczka przedszkolaka. Kropka do kropki" jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiedzialnych jest kilka osób.

Książeczka pt. "Książeczka przedszkolaka. Kropka do kropki" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej maluchy mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Rozwój i dobra zabawa w jednym!

To idealna opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. "Książeczka przedszkolaka. Kropka do kropki" wprowadzi dziecko w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co go czeka.

Czytanie książeczek ma same zalety i ułatwia rozwój dzieci na wielu płaszczyznach:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego zdolność kojarzenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Ładne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również doskonałym sposobem kształcenia zdolności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • To wspaniała rozrywka dla dziecka i opiekuna. Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką okładkę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko nudzi się w kolejce do kosmetyczki.

Jest to dość krótka publikacja - ma 24 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich tempo czytania może być różne. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

Pozycja Książeczka przedszkolaka. Kropka do kropki została udostępniona przez Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Jeśli Twój zasób pieniędzy jest niewielki, warto zwrócić uwagę na tę pozycję.