Książka kucharska Outlet

  • 978836152453333
Książka kucharska zawiera wybór najlepszych przepisów na pyszne, korzystne dla zdrowia dania wraz z dokładnym wyjaśnieniem zasad racjonalnego odżywiania się. Jean Carper najpierw przedstawia podstawowe informacje z zakresu dietetyki, bez których nie sposób się obejść, w tym: - dziesięć podstawowych...

16.45 zł

-45%

29.90 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Książka kucharska zawiera wybór najlepszych przepisów na pyszne, korzystne dla zdrowia dania wraz z dokładnym wyjaśnieniem zasad racjonalnego odżywiania się. Jean Carper najpierw przedstawia podstawowe informacje z zakresu dietetyki, bez których nie sposób się obejść, w tym:
- dziesięć podstawowych zasad mądrego jedzenia,
- wskazówki dotyczące odcyfrowywania etykiet na kupowanych produktach żywnościowych,
- charakterystykę przypraw i ziół, które działają przeciwzapalnie, oraz tłuszczów, których należy unikać.
A także garść podpowiedzi:
- jak odróżnić dobre węglowodany od złych,
- jak walczyć z rakiem z pomocą owoców i warzyw,
- jak unikać kancerogenów i toksyn w spożywanych mięsach i rybach.
„Już od samego czytania przepisów Jean Carper czujemy się zdrowsi. Dania są łatwe, szybkie w przygotowaniu i pełne odżywczych składników, a przy okazji wyśmienicie smakują. Jako jedyna spośród wielu ekspertów zdrowego żywienia, Jean Carper nie tylko tłumaczy, co i jak powinniśmy jeść, ale jeszcze zamienia tę teorię w prawdziwą ucztę dla podniebienia”.
– Phyllis Richman, autorka i ekspert ds. żywności, były krytyk kulinarny „Washington Post”
„Jean Carper ma zdumiewającą umiejętność przekładania informacji z zakresu dietetyki na proste i praktyczne wskazówki, które są zgodne z aktualnym stanem wiedzy, brzmią rozsądnie i, przede wszystkim, wyśmienicie smakują!”.
– Dr Jennie Brand-Miller, autorka bestsellerowej serii Nowa rewolucja glukozowa
W serii ukazały się również książki Jean Carper: Żywność twój cudowny lek, Apteka żywności, Cudowne kuracje, Stop starzeniu!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Książka kucharska

  • Autor: Jean Carper
  • Wydawnictwo Vesper
  • Oprawa: Miękka
  • Stan: końcówka nakładu, książki są nowe, ale niepełnowartościowe (mogą posiadać zażółknięcia, drobne zagięcia, itp.), mogą nie posiadać dodatków takich jak płyty CD, płyty DVD, mazaki, długopisy, naklejki i inne drobne elementy.
  • Model: 978836152453333
  • ISBN: 9788361524533
  • EAN: 978836152453333
  • Wymiary: 15.5x23.0x2.5 cm