Książka Misiaki przedszkolaki. Małe wielkie wyzwania. Wieczorne czynności

Z Misiakami wieczór to fajna zabawa! To ćwiczenia, które sprawią, że każdy przedszkolak spędzi wieczór spokojnie i miło!Misiaki przedszkolaki. Małe-wielkie wyzwania to pełne naklejek książeczki dla przedszkolaków z ćwiczeniami zachęcającymi do wykonywania codziennych czynności.W serii znajdziecie...
4,98 * 7,49 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 8,69 zł

Opis

Z Misiakami wieczór to fajna zabawa! To ćwiczenia, które sprawią, że każdy przedszkolak spędzi wieczór spokojnie i miło!

Misiaki przedszkolaki. Małe-wielkie wyzwania to pełne naklejek książeczki dla przedszkolaków z ćwiczeniami zachęcającymi do wykonywania codziennych czynności.

W serii znajdziecie również: Gotowanie i jedzenie, Zakupy, Kąpiel, Podróże, Ubieranie, Sprzątanie, Zwierzaki.

Książeczka pt. "Książka Misiaki przedszkolaki. Małe wielkie wyzwania. Wieczorne czynności" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać umiejętności twórcze i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

To doskonała opcja dla malucha, który rozpoczyna swoją przygodę w przedszkolu. Książeczka wprowadzi go w świat przedszkolny, pozwoli mu lepiej poznać otaczającą rzeczywistość i przygotować się na nowe wyzwania. Dzięki niej dziecko będzie miało poczucie pewności i gotowości do tego, co przed nim stoi.

5 zalet czytania książeczek z maluchami:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Rozwija jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Poprzez lekturę rozwija się w nich zainteresowanie światem. Ta książka z całą pewnością zmotywuje go do zadawania niezliczonych pytań.
  • Kontakt dzieci z wielobarwnymi obrazkami kształci w nich wrażliwość na sztukę i wspomaga rozwój kreatywności dziecka.
  • Poza tym lektura książeczek wspiera dzieci w rozwoju mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów trenuje aparat mowy i rozwija słownictwo.
  • Czytanie to doskonała rozrywka dla dziecka i dorosłego! Przeznaczając maluchowi czas, budujesz z nim relację.

Publikacja Książka Misiaki przedszkolaki. Małe wielkie wyzwania. Wieczorne czynności została udostępniona przez Wydawnictwo Trefl. Jeśli ta książeczka przyciągnie uwagę malucha, to zobacz również pozostałe pozycje od tego wydawcy.

Ten tytuł to doskonały przykład, że nie musisz wydawać dużych sum, by zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.