Książka Opowieści z Arendelle. Wynalazek Oakena. EGMONT

  • Jessica Julius
  • HarperCollins
  • Opowieści o...
  • 9788328121225
Kraina lodu. Opowieści z Arendelle. Wynalazek Oakena to historia pewnego niezwykłego urządzenia, które pewnego dnia pojawiło się w zamku królowej Elsy. Pomysłowego Oakena, właściciel sklepu i sauny Pod Ciupagami, rozpiera duma - właśnie przybył na audiencję u Elsy i Anny, by przedstawić swoje...

13.27

-17%

15.99 zł

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

Opis

Kraina lodu. Opowieści z Arendelle. Wynalazek Oakena to historia pewnego niezwykłego urządzenia, które pewnego dnia pojawiło się w zamku królowej Elsy. Pomysłowego Oakena, właściciel sklepu i sauny Pod Ciupagami, rozpiera duma - właśnie przybył na audiencję u Elsy i Anny, by przedstawić swoje najnowsze dzieło - maszynę do gromadzenia lodu. Jednak są osoby, którym to urządzenie nie przypada do gustu - dostawca lodu Kristoff i jego koledzy z branży postanawiają wyzwać Oakena na pojedynek. Mają wyrąbywać lodowe bloki na czas. Po ukończonych zawodach dostawcy postanawiają dobić z Oakenem targu. Z pozoru wszystko dobrze się kończy, a konflikt zostaje zażegnany. Tymczasem następnego ranka okazuje się, że maszyna znikła... A wraz z nią Kristoff i jego koledzy. Anna, Elsa i bałwanek Olaf postanawiają wyruszyć na poszukiwania. Czy uda im się odnaleźć zaginionych przyjaciół? I co się właściwie stało?
kolejny tom serii Opowieści z Arendelle. W serii znajdziecie krótkie, 32-stronicowe opowiadania o perypetiach sióstr z Arendelle, Anny i Elsy, oraz ich paczki przyjaciół ? Kristoffa, jego renifera Svena, wiecznie uśmiechniętego bałwanka Olafa i rezolutnych trolli. Każda książka to podróż do krainy fantazji. Daj się porwać nowym opowieściom o bohaterach filmowego hitu Disneya!

Recenzje

Podziel się swoją opinią

Oceń produkt

Szczegóły - Książka Opowieści z Arendelle. Wynalazek Oakena. EGMONT