Książka Traktory. Album z naklejkami. Ciekawostki i wyklejanie

Serię „Albumy z naklejkami. Ciekawostki i wyklejanie” wyróżniają: • starannie dobrane fotografie maszyn i różnego rodzaju pojazdów, • duże naklejki ze zdjęciami aut, traktorów, statków, pojazdów i motocykli, • krótkie informacje wzbogacające wiedzę i rozwijające zainteresowania dzieci. Książeczki z...
5,28 * 10,49 zł
*cena detaliczna

Produkt niedostępny

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 7,21 zł

Opis

Serię „Albumy z naklejkami. Ciekawostki i wyklejanie” wyróżniają:

• starannie dobrane fotografie maszyn i różnego rodzaju pojazdów,

• duże naklejki ze zdjęciami aut, traktorów, statków, pojazdów i motocykli,

• krótkie informacje wzbogacające wiedzę i rozwijające zainteresowania dzieci.

Książeczki z serii „Albumy z naklejkami. Ciekawostki i wyklejanie” polecamy wszystkim miłośnikom pojazdów i maszyn.

Agnieszka Bator jest autorem książki "Traktory. Album z naklejkami. Ciekawostki".

Obudź w dziecku ducha artysty, podarowując mu "Traktory. Album z naklejkami. Ciekawostki". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko udaną zabawę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto wspomnieć, że kolorowanie lub wyklejanie ćwiczy cierpliwość, ponieważ wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Przedszkolaki w wieku 4-6 lat rozwijają się w tym czasie bardzo intensywnie. Zachodzące procesy można wspierać m.in. za pomocą adekwatnych książeczek do kolorowania.

Książka jest w miękkiej oprawie. Lekkie wydanie sprawia, że wychodząc z domu na wyprawę, łatwo ją wrzucić do plecaka dziecka.

"Traktory. Album z naklejkami. Ciekawostki" opublikowało Wydawnictwo Aksjomat. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu szkrabowi, to zobacz też inne publikacje od tego wydawcy.

Ten tytuł to dobry przykład, że nie musisz wydawać dużych kwot, by zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.