Książka Wodne kolorowanie. Booba Outlet

Osiem ilustracji z Booba i jego przyjaciółmi już czeka! Gdy będą gotowe, można ozdobić je dodatkowo papierem kolorowym, brokatem albo flamastrami – zabawa będzie jeszcze lepsza! Wodne kolorowanie to seria książeczek, dzięki którym dzieci zapoznają się z techniką malowania pędzlem, zanim sięgną po...
5,35 * 10,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 5,39 zł

Opis

Osiem ilustracji z Booba i jego przyjaciółmi już czeka! Gdy będą gotowe, można ozdobić je dodatkowo papierem kolorowym, brokatem albo flamastrami – zabawa będzie jeszcze lepsza! Wodne kolorowanie to seria książeczek, dzięki którym dzieci zapoznają się z techniką malowania pędzlem, zanim sięgną po prawdziwe farby. Wystarczy zamoczyć pędzelek w wodzie i dotknąć nim zakropkowanej powierzchni. Wtedy na obrazku pojawią się kolory. Ale – uwaga – to wcale nie jest takie proste, jak mogłoby się wydawać. Bardzo ważna jest tu precyzja! Gdy wyjdziesz poza linię, na niezakropkowanej powierzchni może również pojawić się kolorowa plama!

Książeczka "Booba. Wodne kolorowanie" jest opracowaniem zbiorowym, więc do przygotowywania zawartości zaangażowanych było kilka osób.

Obudź w dziecku artystycznego ducha, podarowując mu "Booba. Wodne kolorowanie". Kolorowanki i naklejanki takie, jak ta zapewniają dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale również ćwiczą jego palce, dłoń i nadgarstek. Warto zaznaczyć, że kolorowanie lub wyklejanie uczy cierpliwości - wymaga skupienia i przeznaczenia czasu. Może również zredukować stres i poprawiać samopoczucie.

Książkę wydano w miękkiej okładce. Dzięki temu, że nie waży za dużo, wychodząc z domu na zewnątrz, bez przeszkód można ją zapakować dziecku do torby.

Pozycja Booba. Wodne kolorowanie została opublikowana przez Wydawnictwo Harperkids. Jeśli ta książeczka spodoba się małemu człowiekowi, to wybierz także inne tytuły tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych pieniędzy, aby zapewnić maluchowi dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.