Książka Zabawy z szablonami. Mapa świata Outlet

Seria książek aktywnościowych, dzięki którym dzieci w wieku 4+ uczą się, poznają kształty i kolory. Dzieci zdobywają wiedzę, ćwiczą umiejętność utrzymania się w liniaturze i doskonalą grafomotorykę ręki poprzez rysowanie po śladzie, rysowanie szlaczków, dorysowywanie, przyklejanie naklejek i...
7,35 * 13,99 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 6,82 zł

Opis

Seria książek aktywnościowych, dzięki którym dzieci w wieku 4+ uczą się, poznają kształty i kolory.
Dzieci zdobywają wiedzę, ćwiczą umiejętność utrzymania się w liniaturze i doskonalą grafomotorykę ręki poprzez rysowanie po śladzie, rysowanie szlaczków, dorysowywanie, przyklejanie naklejek i odrysowywanie szablonów.
Dzieci ćwiczą również koncentrację, zdolności logicznego myślenia oraz utrwalają już zdobytą wiedzę poprzez wybieranie i przyklejanie odpowiednich naklejek na stronach i odrysowywanie szablonów we właściwych miejscach w książce.
Szablony stanowią kontynuację i uzupełnienie informacji zawartych w wydaniu papierowym i stanowią integralną część książki.

Książeczka "Mapa świata zabawy z szablonami" jest opracowaniem zbiorowym, więc za opisane treści odpowiada kilka osób.

Znasz przedszkolaka, który zadaje masę pytań? Zaspokój jego ciekawość, czytając mu książki tłumaczące otaczającą rzeczywistość. Wiele odpowiedzi na pewno znajdzie z Twoją pomocą. Każda strona jest pełna wiedzy, która rozbudzi ciekawość i rozwinie intelektualne horyzonty dziecka.

Poznaj 5 zalet czytania książek z dziećmi:

  • Znacząco wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wspiera zdolność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Rozbudza w nich ciekawość świata.
  • Obrazy uzupełniające treść pomogą poznać historię i ją zrozumieć. Są również świetnym narzędziem wspomagania rozwoju kreatywności u dzieci.
  • Ponadto lektura książek wspiera dzieci w rozwijaniu mówienia oraz opowiadania historii. Powtarzanie wyrazów ćwiczy aparat mowy i poszerza ich słownictwo.
  • To super rozrywka dla dziecka i opiekuna. Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Książka ma miękką oprawę, dzięki czemu wygodnie się ją czyta np. gdy czekamy w poczekalni u lekarza.

Jeśli po lekturze całości książki, Twoje dziecko będzie miało ochotę na ciąg dalszy przygód bohaterów tego cyklu, nie wahaj się i sprawdź także kolejne książki z cyklu "Zabawy z szablonami".

Jest to stosunkowo krótka publikacja - jej długość: 24 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują niedługie, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez kilka minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Pozycja Mapa świata zabawy z szablonami została opublikowana przez Wydawnictwo Zielona Sowa. Jeśli ta książeczka spodoba się szkrabowi, to sprawdź też inne publikacje tego wydawcy.

Nie musisz wydawać dużych kwot, aby zapewnić dziecku dostęp do wartościowej rozrywki, takiej jak książki lub kolorowanki.