Kocham Cię, Mamo, Tato, Babciu, Dziadku! Kocham Cię, mamo! Kocham Cię, tato! Akademia Inteligentnego Malucha

Książki z serii „Kocham Cię” to propozycja doskonałej zabawy z rodzicami, z dziadkami. Książki te pomagają utrwalić wspomnienia wspólnych chwil – bezcennymi rysunkami i niezapomnianymi słowami. Tak powstanie najważniejsza rodzinna kolekcja! A za 20 lat, kiedy dziecko wyruszy w świat, można dać mu...
32,30 * 38,70 zł
*cena detaliczna

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 30,90 zł

Opis

Książki z serii „Kocham Cię” to propozycja doskonałej zabawy z rodzicami, z dziadkami. Książki te pomagają utrwalić wspomnienia wspólnych chwil – bezcennymi rysunkami i niezapomnianymi słowami. Tak powstanie najważniejsza rodzinna kolekcja! A za 20 lat, kiedy dziecko wyruszy w świat, można dać mu tę książkę jako specjalny prezent, który przypomni, co przeżyliście i jeszcze bardziej umocni rodzinną więź. Dzięki sugestiom podanym w ramkach książka ta pokaże też, jak lepiej wykorzystać spędzony z dzieckiem czas – zaproponuje ciekawe zabawy, które rozwiną potencjał malucha i dadzą radość bycia ze sobą, a także będą okazją do wzajemnego mówienia sobie „kocham cię”.

Historyjka "Kocham Cię, Mamo, Tato, Babciu, Dziadku! Kocham Cię, mamo! Kocham Cię, tato! Akademia Inteligentnego Malucha" to opracowanie zbiorowe, więc za stworzenie treści odpowiada kilka osób.

Książeczka pt. "Kocham Cię, Mamo, Tato, Babciu, Dziadku! Kocham Cię, mamo! Kocham Cię, tato! Akademia Inteligentnego Malucha" powstała z myślą o kilkulatkach. Dzięki niej przedszkolaki mogą rozwijać kreatywność i zdolności poznawcze. Coś pożytecznego i dobra zabawa w jednym!

Przedstawiamy 5 zalet czytania książek z maluchami:

  • Pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny dziecka. Wzmacnia jego umiejętność łączenia faktów i znajdowania rozwiązań problemów.
  • Dzięki lekturze rozbudza się w nich zainteresowanie światem. Ta książeczka z pewnością zmotywuje malucha do zadawania niekończących się pytań.
  • Piękne, barwne ilustracje rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie razem z dzieckiem daje mu doskonałą okazję do ćwiczenia i trenowania umiejętności mówienia. Rozmawianie z dorosłym na temat treści korzystnie wpływa na rozwój.
  • To super rozrywka dla dziecka i dorosłego! Spędzając wartościowy czas z maluchem, budujesz z nim relację.

Jeśli po ukończeniu książki, Twoje dziecko będzie chciało poznać więcej losów bohaterów tego cyklu, nie wahaj się - zamów także następne części z cyklu "Kocham Cię".

Jest to niezbyt długa lektura - jej długość to 96 str. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane książeczki. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć problem z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długi czas.

"Kocham Cię, Mamo, Tato, Babciu, Dziadku! Kocham Cię, mamo! Kocham Cię, tato! Akademia Inteligentnego Malucha" udostępniło Wydawnictwo Lektorklett. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu dziecku, to zobacz też pozostałe tytuły tego wydawcy.