Akademia 3-latka (biała, ) Outlet

"Akademia 3-latka" to zeszyt edukacyjny z ćwiczeniami stworzonymi przy współpracy z psychologiem. Zadania, starannie dopasowane do grupy wiekowej, ćwiczą percepcję, pamięć i koncentrację, wzbogacają wiedzę o otaczającym świecie, uczą logicznego myślenia oraz orientacji przestrzennej, przygotowują...
4,86

Dodaj do schowka

najniższa cena z 30 dni: 4,70 zł

Opis

"Akademia 3-latka" to zeszyt edukacyjny z ćwiczeniami stworzonymi przy współpracy z psychologiem. Zadania, starannie dopasowane do grupy wiekowej, ćwiczą percepcję, pamięć i koncentrację, wzbogacają wiedzę o otaczającym świecie, uczą logicznego myślenia oraz orientacji przestrzennej, przygotowują do czytania, pisania i liczenia. Dzięki temu wspomagają prawidłowy rozwój najmłodszych.

Julia Śniarowska to autor książki "Akademia 3-latka".

Wybierz "Akademia 3-latka" i ćwicz z dzieckiem naukę liczenia czy też pisania. Książeczka powstała z myślą o kilkulatkach chodzących do przedszkola. Znajdujące się w niej ćwiczeniawspierają edukację programową. Pełna kolorowych ilustracji i ciekawych zadań książeczka sprawi, że nauka mowy lub liczenia stanie się dla Twojego dziecka przyjemnością.

Czytanie książeczek ma same zalety i wspomaga rozwój dzieci w różnych aspektach:

  • Przyspiesza zdolność zrozumienia tekstu, co wpływa na rozwój intelektualny krasnala.
  • Pobudza w nich zainteresowanie światem.
  • Piękne, barwne obrazki rozwijają wyobraźnię, wzmacniają przeżycia i zwiększają kreatywność.
  • Czytanie jest również świetnym sposobem rozwijania umiejętności mówienia i umiejętności opowiadania.
  • Czytanie to super rozrywka dla dziecka i rodzica. Przeznaczając szkrabowi czas, budujesz z nim relację.

Historyjka ma miękką oprawę, co sprawia, że bardzo wygodnie się ją czyta np. gdy dziecko czeka, aż mama skończy wizytę u fryzjera.

Jest to bardzo krótka publikacja - ma 16 stron. Dzieci w wieku przedszkolnym zazwyczaj preferują krótsze, ilustrowane publikacje. Mogą czytać przez parę minut na raz, z przerwami na rozmowę o ilustracjach lub zadawanie pytań. Każde dziecko jest inne i ich szybkość czytania jest różna. Niektóre dzieci mogą mieć trudności z dłuższym skupieniem uwagi, podczas gdy inne mogą pochłaniać książkę przez długie godziny.

Publikacja Akademia 3-latka została udostępniona przez Wydawnictwo SBM. Jeśli ta książeczka przypadnie do gustu maluchowi, to wybierz też inne pozycje tego wydawcy.

Masz do dyspozycji mały budżet? Ta książeczka to niedrogi wybór.